www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobar i budala...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
milanche_81
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 27 Jan 2006
Poruke: 323

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobrota nikada, ali nikada nije isto shto i glupost! Zar to znachi da je neko ko je zao pametan? Hah, da su svi dobri ljudi glupi verovatno bi ljudska civilizacija odavno propala.


_________________
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu...
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne, ne slazem se sa tim. to su dva razlicita pojma. biti dobar mozda znaci i ponekad glupo postupiti, ali biti glup nikad ne vodi na dobro.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi kako uzmete. Ovde vidim dosta mesaju budalu i glupost, a to je OGROMNA razlika!
Dobar i budala! Hmmmmm, ako gledamo iz nekog bednickog ugla gde sve bednici, onda ta izreka vazi 101%.
U drugom slucaju, pobija sve cinjenica.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
A n U b I s
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 534
Mesto: Prokuplje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi od osobe, moze neko da bude budala za sebe ali meni da bude super drug.
I jos ja ne biram svog brata, kakvog mi ga majka rodi, pa sad dal je budala ili pametan... hahaha

_________________
"S v E j E d O z V o Lj E n O"

:plavakapa:
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se ne slazem, il si dobar ili budala...
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako si dobar moras biti i mudar, inace si budala Razz

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 08, 2006 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budala moze biti dobra, ali dobra osoba ne moze biti budala...tako vec nekako...jer budala ce se ponasati na izvestan nacin jer je jedino pametna da nesto uradi na taj jedan nacin (za razliku od dobre osobe koja mora biti dobra i prema sebi, da bi bila dobra prema sebi nece dozvoliti da bude budala).

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
nicga
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 10 Feb 2006
Poruke: 8
Mesto: München

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 7:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako vjerujes u Boga onda nemores izgubiti ako si dobar. a ko nevjerujes u Boga onda neces sigurno biti dobar tako jer ce izgubiti.
 
Ivcha018
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 86
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 11, 2006 8:19 am    Naslov poruke: bez naslova Na vrh strane Na dno strane

Dobar i budala...
Ja sam za to da treba biti dobar, ali bez preterivanja.
Mislim......to preterivanje i pravi dobrog na budalu.
U redu je zrtvovati sebe zbog nekog drugog, to je valjda i osnova ljubavi, prijateljstva, ali bez preterivanja.
Mala je razlika ali kako rece jedan nacrtani tvor >>>Zivela razlika<<<
Razz

_________________
Coool...
 
crobutton
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Feb 2006
Poruke: 21
Mesto: Varaždin

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 1:53 am    Naslov poruke: ! Na vrh strane Na dno strane

možeš bit dobar al je u tom slučaju dobro bit NEnaivan jer će inače svi od tebe pravit budalu!

budala je glupa osoba - a bog čuva glupe!

pa je tu dilema, dal ćeš dozvolit da te svi "prcaju" cijeli život al živjet ćeš dugo i sreto, il ćeš biti gad i nadrapat jednom pošteno!!!

Rolling Eyes

_________________
Alo veseli ljudi!
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 3:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar ali ne preterano dobar...kada si preterano dobar ljudi te iskoriscavaju i onda postanes ovo drugo-budala

_________________


Love don't let me go
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 5:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da nije dobro uobliceno, Dobar i Budala, pa moze i budala da bude dobra, samo sto to ne zna na pravi nacin da iznese, a samim tim sto je budala niko ga ne shvata ozbiljno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Dobar i budala... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon