www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobar i budala...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, nazalost, kad je neko previshe dobar, ljudi od njega chesto naprave budalu. A to je stvarno uzasno...


_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to nebi menjala ,potpuno se slazem s tim narodnim mudrostima
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po tome triba bit dobar i činiti dobro al dobar čovik i na kraju ispadne budala, ča je istina.
 
@delapenja@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Jul 2006
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 3:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar i budala, po nekom pravilu, su braca!
Cini dobro i dobro ce ti se vratiti.
Ko drugome jamu kopa, sam u nju pada!
Ne budi naivan i ne dozvoljavaj da te ljudi iskoriscavaju.
Jednostavno, budi posten, pravedan i spreman da pomognes onome ko do sada nije pokazao da to ne zasluzuje. . .
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 02, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

100% tacno.
Zbog toga sam nekad i previse sumnjicav i oprezan.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ti koji se prave da su dobri su najgori ...zavucu kad -tad
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isus nije bio glup.Stvarno je zalosno sad ovdje vrijedjati!Covjek je bio dobar,spremam pomoci drugima,bez obzira da li oni to zasluzuju ili ne.Jer ako mislite da pojam DOBAR znaci biti dobar prema ljudima donekle,dok nam odgovoaraju zbog neceg,onda to nije to.Isus je dao svoj zivot,za covjecanstvo!Prema tome,nije bio glup.Moze se samo reci nesebican,sto bi se za malo koga drugog reklo!
 
natamia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2006
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm.. koliko je njih poginulo za to "covecanstvo" - trebalo bi da zivi u ekstra izobilju, sreci, pameti i toleranciji.. sto nazalost nije slucaj
 
Imagine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 29
Mesto: ni na nebu ni na zemlji...

ireland.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 23, 2006 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

.......e ja sam ziv primer!!!!


<kratko i jasno> 8)

_________________
ko ne ziwi sad-ne ziwi nikad...shta ti radish?
 
kadija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 58

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

apsolutno se slazem da su dobar i budala dva rodjena brata, jer je dobrotu lako iskoristiti kao i nekog ko je budala
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pre bih rekao naivan i dobar da su to sinonimi
 
Selena011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Opet jos samo jedan dokaz koja sam ja budala Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Dobar i budala... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon