www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nafrakane ... prirodne...ili..???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

RunnerSG je napisao/la sledeće:
Ma ja sam vise za prirodni izgled devojke, jedino kad su neke specijalne prilike, pa ako se nasminkaju, ne zameram im, ali me nervira ako se stalno sminkaju!!! Svaki dan!!!

hihihi... vid' njega Laughing
probudis se i pitas je "kako si ti usla u kucu mi? Laughing Laughing Laughing


 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 7:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako Marchelo kaze:
''...nasminkana fufa sa sponzorom karikaturom
-to nije cura s puderom - to je, bre, puder sa curom
sto ispod sminkovnog zastora krije lice gabora...'' Very Happy

Bas je fuj kad se devojke preterano sminkaju,ono kila pudera i rumenila!
Za mene je ok maskara,sjaj za usne,eventualno neka senka i to je to....prirodni izgled je uvek in!

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 3:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po mom misljenju najlepse je videti prirodnu urednu devojku,nego "nafrakanu"sa tonom sminke. Sta joj vredi da natrpa tonu sminke na sebe i da izgleda "lepo", a kada je skine nesme sama da se pogleda u ogledalo. Laughing

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim kada je doterana. kada se neguje, tu se podrazumeva i normalna kolichina shminke..zashto da ne ..to moze jako lepo da izgleda, ako zna kako..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 21, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodne uredne devojke, sminka valjda sluzi da nesto istakne, nesto da sakrije a ne ona da bude u prvom plamu

_________________
Zauvek slobodan...
 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 2:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ja vise volim prirodno lepe i uredne devojke!
 
dorian_gray
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 23
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 7:37 pm    Naslov poruke: prirodne Na vrh strane Na dno strane

ja vise volim prirodne i bez sminke,bar vidis pored kakve ces da se probudis ujutru ako nista druga,ove 'maskirane" su fuj

_________________
casper
 
markoP_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 643
Mesto: Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim prirodno, bolje vestacko

_________________
Da oni sto me mrze :ljutko:
Mrze jos vise :320:
Da nestane im osmeh sa lica

:greenjumpers:
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno prirodne, može malo šminke,ali vrlo malo
 
Lane25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 145

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo prirodne i ne isfolirane
 
Gravedigger_girl_4ever
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 7:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Licno ne volim plavuse, ali uglavnom su plavuse te koje imaju 3 kile pudera na sebi. Ne kazem, i neke brinete i crnke stavljaju dosta sminke.....
Ali brate... Danas je jos i OK kada vidim ribu sa spuderom i da joj se ne vidi lice..., al' jbt kad vidim tipa kako stavlja puder, to je vec.....

_________________
Grobarka
 
nebofirm
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Jun 2005
Poruke: 313
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma prirodne

_________________
Zauvek slobodan...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Nafrakane ... prirodne...ili..??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon