www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nafrakane ... prirodne...ili..???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno me vise privlace prirodne devojke...nego one utegnute nafurane, meni sto je devojka "normalnija" to je privlacnija


_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
Ivica 36
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 108

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prirodne naravno
 
Andrej_86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 101

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 6:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogu vam samo reci da sam upravo nasao devojku koja bez sminke izgleda fenomenalno,tko da sam za prirodnu lepotu.

_________________
Shot for the moon even if you miss,you'll land up in the stars....
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 25, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:
Pitanjce za vas muski rode....
Kakve cure vise volite...one koje su tip- top nasminkane, nafrakane ili ste ipak vise za prirodne uredne cure....???

Nasminkane, ispeglane, skockane, kakve vec!
Hmmm, stvarno mi nije do toga. Mozda je sa izvesnom zreloscu doslo do toga. Nemojte sada da me bacate u staro gvozdje. Razz Da krenemo dalje...
Nikada nisam predavao vaznost, paznju, takvim curama. Obicno se zavrsavalo na ovlas pogledu od oko3-4 sekunde. A kod "prirodnih" (citaj neskockanih, nenasminkanih) znam nekda i da se zablenem u njih. Very Happy Jer jako postujem tu prirodnost. Obozavam da pogadjam onda njihovu starost, primer na osnovu lakih bora. Dok kod nasminkanih to ne ide. Ne ide najbolje. Smile Hmmm, mozda je to i neki moj "tik". Ne znam. Glasam za prirodne. Najlepse su, ma kako god izgledale. Very Happy
-->> Takve su od majke prirode date.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolja je neka sredina-umerena sminka
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nasminkane al' sa ukusom

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
thanatos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve jedno je, da li je riba nasminkana ili ne,samo da nije preterano. Jebes ti ono,zavrsio si u krevetu pored super ribe,a kad se probudis pored nje ujutro,a ono neki krokodil.Znaci prirodna lepota i moze malo sminke

_________________
Imao je gvozdeno srce i crna ledena krila. Za sažaljenje ili milosrđe nije znao. Koga bi ščepao, bio je zauvek izgubljen.
 
visiometas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma prirodne bre, kakva sminka. ono sto je lepo bey sminke to je prava stvar
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prirodne naravno!!! nema nista gore nego kad vidis tonu pudera na devojci!!!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čudno svi ste za prirodne a kad se izlazi van muškarci gledaju samo one fasade koji se poredaju po kafiču ili diskoteki za šank i čekaju da jih se ocjeni....a one prirodne bisere čini mi se da jih neprimečujete baš najviše....zato nije ni čudo što se neki ujutro bude sa strašilom umjesto svojom princesom.... Laughing Wink
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojke su prirodno lepe, ne trebaju im nikakva 'pomagala' u vidu sminke, pudera i sl.

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 26, 2008 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako vec moraju da se sminkaju,volim kad to rade umjereno ali svakako vise volim vidit curu bez sminke i tih silnih dinda minda po sebi,prirodno su mi puno ljepse...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Nafrakane ... prirodne...ili..??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon