www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:51 pm    Naslov poruke: "manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ? Na vrh strane Na dno strane

Jedan forumas (izvinjavam se sto ga ne navodim po nicku) je rekao ovo. Da li je to tacno? Da li se slazete sa tim? Da li vam je bolja riba sa sminkom ili bez nje? Ili samo umereno i sve ce biti OK ili sta Question



Poslednja prepravka: EGO! datum Čet Dec 14, 2006 11:02 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je sasvim ok kad je umereno...
 
ALEEX
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 375
Mesto: iza 7 mora,brda itd....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Apsolutno se slazem da devojke treba da imaju sto manje sminke!

_________________
Ako hoces da te svi mrze, reci svakome ko je ko.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jest istina je Laughing
Meni moj dragi kaže da sam mu najljepša kad se ujutro probudim 8)
A jedan prijatelj kaže da se šminkaju samo BiiiiP Rolling Eyes
Šminka ih ometa i pri ljubljenju, a okus im i nije baš najljepši Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se s tim likom koji je to reekao,ja ne podnosim devojke(ribe) koje se krece,...
prvo sto tako pokazuju da imaju neki nedostatak ako ne na licu onda u glavi,....a drugo nikad sminka nece zamentiti prirodnu lepotu,.....
ja volim devojke s sto manje sminke,...
i koje su samouverene u sebe tako da je ne koriste jer znaju da nemaju sta da kriju,maskiraju i krece vec se pojavljuju onakve kakve su pa kome se svide svide kome ne ko ga sisa,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno vise vole devojke bez sminke...Uverila sa milion puta... Wink

_________________

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:

i koje su samouverene u sebe tako da je ne koriste jer znaju da nemaju sta da kriju,maskiraju i krece vec se pojavljuju onakve kakve su pa kome se svide svide kome ne ko ga sisa,....


tako je Wink i ja volim vidjeti curu s manje šminke i manje eksperimentiranja s kosom i sl. One koje su cijele zamaskirane imam dojam da se žele svidjeti svima...a to ne valja [-X

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svi bi oni preslatku curu kraj sebe - ali da se ne sminka.
To ih ipak nece spreciti da se okrenu za fino namontiranom ribom na ulici.
Laughing volim kada demantuju sami sebe.

Licno mislim da u svemu treba biti umeren i znati za koje prilike, kako i da li se sminkati.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Ma svi bi oni preslatku curu kraj sebe - ali da se ne sminka.
To ih ipak nece spreciti da se okrenu za fino namontiranom ribom na ulici.
Laughing volim kada demantuju sami sebe.

Licno mislim da u svemu treba biti umeren i znati za koje prilike, kako i da li se sminkati.
e mislim da gresis,ja i moji drugovi znamo da se okrenemo za takvim okrecenim"ribama" al bolje da ne znas s kakvim recima takve "ribe" opisujemo i sta mislimo o njima,....
tj. ne okrecemo se za njma jer su namontirane vec sta izigravaju tako okrecene,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Ma svi bi oni preslatku curu kraj sebe - ali da se ne sminka.
To ih ipak nece spreciti da se okrenu za fino namontiranom ribom na ulici.
Laughing volim kada demantuju sami sebe.

Licno mislim da u svemu treba biti umeren i znati za koje prilike, kako i da li se sminkati.
e mislim da gresis,ja i moji drugovi znamo da se okrenemo za takvim okrecenim"ribama" al bolje da ne znas s kakvim recima takve "ribe" opisujemo i sta mislimo o njima,....
tj. ne okrecemo se za njma jer su namontirane vec sta izigravaju tako okrecene,...


sad će se većina cura vjerojatno posramiti....

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Ma svi bi oni preslatku curu kraj sebe - ali da se ne sminka.
To ih ipak nece spreciti da se okrenu za fino namontiranom ribom na ulici.
Laughing volim kada demantuju sami sebe.

Licno mislim da u svemu treba biti umeren i znati za koje prilike, kako i da li se sminkati.
e mislim da gresis,ja i moji drugovi znamo da se okrenemo za takvim okrecenim"ribama" al bolje da ne znas s kakvim recima takve "ribe" opisujemo i sta mislimo o njima,....
tj. ne okrecemo se za njma jer su namontirane vec sta izigravaju tako okrecene,...


sad će se većina cura vjerojatno posramiti....
oce li ili nece ne znam samo znam da mi je odvratno kao i mom drustvu kad se devojka kreci i onda izigrava neku "ribu",....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO nadam se da si zadovoljna odgovorima i da si otkrila nešto novo Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> "manje sminke i vise ce vas voleti muskarci!!!" ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon