www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nosim na savesti
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 4:37 pm    Naslov poruke: Nosim na savesti Na vrh strane Na dno strane

Imate li u zivotu neke ruzne trenutke, reci.. koje ste rekli/uradili, da i danas vas pece savest zbog toga...


_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam, na zalost! A ko nema?! I za neke stvari, bukvalno bih sve sada uradila, samo da mogu da ispravim, da uradim drugacije, da vratim vreme i uradim pravilno! Ali ne mogu!!! Crying or Very sad Mogu samo da se molim Bogu, da mi oprosti te moje greske, jer mi je najiskrenije i nenormalno zao! Crying or Very sad

_________________


 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako ima nešto što je rekao u afektu bez mnogo razmišljnja, lično nemam puno toga, nikada nikoga nisam prozivao niti o bilo kome ružno pričao, ako sam nekome nešto rekao to je sigurno zaslužio, ne sećam se da sam nešto rekao i da danas žalim za tim, meni je savest mirna po tom pitanju a drugi neka razmišljaju, šta rade i pričaju. 8)

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nosim jednu sliku iz detinjstva (imala sam 10 - 12 godina) prati me stalno. nema nema pa izadje i pece me savest. delo i nije bas nesto posebno zlo, al mene i dan danas boli dusa kad se setim toga..mislim da se nikada necu osloboditi te slike...

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Zinche
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Sep 2005
Poruke: 77
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 21, 2005 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da imam... ostala sam bez drage osobe zbog nekih ruznih reci... eto kako nastaje kajanje... kad prekasno shvatis

_________________
Tvoja pojava - laz, bice koje govori...
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ima puno stvari. Kada bih počeo da nabrajam mislim da bih se izgubio u pisanju Very Happy . Dešava se da se ponekad izletim bez potrebe ali šta da se radi.......život je kratak.........uživajte u njemu..... Mr. Green

_________________
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 32

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ........................i to mnogo.
Volela bih da mogu da promenim sve lose sto sam uradila/rekla! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!


Poslednja prepravka: bree datum Ned Jan 22, 2006 9:02 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, ne. Ne secam se da sam ikad uradila/rekla nesto zbog cega se i danas kajem.

_________________
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 22, 2005 2:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nemam nista... valjda

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
schtranga
Makedonsko devojče
Makedonsko devojče



Godine: 42

Datum registracije: 09 Feb 2004
Poruke: 1880

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam samo jednu stvar , uvjek mi dodje ta slika ....to je bilo pre 10 godina ....moja baka se spremala da ide na posetu kod sina u drugi grad i rekla je da ce se vratiti za nedelju dana...ja u moju sobu pricam na telefonu sa drugaricu ...ona stoji nadvor i kaze : vikiii ja polazim ...i ja se derem : dobrooooo ajd cujemo se ( uvjek kad ona ide nekuda ja se ispratim sa nje,a tada nisam se zasto je*em li ga ako znam ) ... i vise se nije nikad vratila Sad

_________________
"Kakav bi život bio kada ne bi imali hrabrosti da baš ništa ne pokušamo?"
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima a ko nejma.............
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Imam, na zalost! A ko nema?! I za neke stvari, bukvalno bih sve sada uradila, samo da mogu da ispravim, da uradim drugacije, da vratim vreme i uradim pravilno! Ali ne mogu!!! Crying or Very sad Mogu samo da se molim Bogu, da mi oprosti te moje greske, jer mi je najiskrenije i nenormalno zao! Crying or Very sad


iako nemam obicaj da kopiram reci drugih moracu ovaj odgovor da kopiram jer je to upravo isto sto sam i ja hteo da kazem .. nadam se da knknpnkn nece da se ljuti radi toga Embarassed ...

dakle svako ima tih grehova i voleli bih da mozemo da ih ispravimo ali nazalost " zivot ide dalje " i treba da se nastavi i da se ti grehovi ne ponove

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nosim na savesti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon