www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nosim na savesti
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesjecam se!!!Ja sam jedna dobrica i ne cinim zlo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 05, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Imate li u zivotu neke ruzne trenutke, reci.. koje ste rekli/uradili, da i danas vas pece savest zbog toga...


Nemam..... sve sto kazem ili uradim prvo razmislim.... Retko kad se iznerviram toliko da bi nekom nesto rekla,a i kad se iznerviram ja nikom nista ne kazem ili uradim.... Tako da nemam nista na savesti....

_________________
Happy & Married
 
sirenica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 183
Mesto: Novi Sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 9:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vrlo cesto znam tacno sta zelim i pre nego sto bilo sta kazem ili uradim - dobro razmislim, sta dobijam a sta gubim... tako da mogu reci da mi je savest cista k'o suza, nikada se ni zbog cega nisam pokajala. Wink

_________________
Zivot se ne meri brojem udaha koje napravimo, vec trenucima koji nam oduzmu dah!
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 45

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako od nas ima na saveti nesto sto je uradio i reko a nije trebao.
Pa i ja...ali ne bi sad o tome Smile
Pokvaricu dan sama sebi Crying or Very sad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kajem se jedino sto sam bila skot prema jednoj drugarici u srednjoj skoli...sada bih volela da je sretnem i da se izvinim....inace, retko kad se kajem

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
JVilkoks
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2004
Poruke: 163

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji mnogo stvari koje sam rekla/uradila da me i dan danas bole. Ali, treba preci preko toga. Nauciti da se ne zivi u proslosti. Da ce se i danas nekad zvati juce. Ali, ne treba ponavljati greske. Ne kaze se uzalud "na greskama se uci"... Tako je.
Svi pravimo greske, hvala Bogu, ljudi smo. Kao sto rekoh, ne treba ih ponavljati. Treba da bole, da nas sjete da to vise nikad ne smijemo da uradimo, ali ne treba zivot podrediti njima...
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 07, 2006 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista sto bi mi otezavalo savest, ali ima dosta stvari zbog kojih se kajem.
Uglavnom su to reci, upucene meni dragim osobama, koje sam izrekla a da nisam tako mislila.

Nekada reagujem temperamentno i impulsivno, sto je jako lose.
Zato pokusavam da se kontrolisem.
 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednu stvar nosim na savjesti...jednu gresku koja me muci vec pola godine...ali kada bi imala mogucnost da vratim vrijeme sigurno bi je opet napravila.

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima ali s vremenom shvati da to i nisu toliko velike stvari koje mi se u tim trenutcima kada se dogode čine nenormalno velikim i pogrešnim

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerovatno ih ima,sad se ne mogu sjetiti nekih krupnih koje bi bile vrijedne pomena,sve su to uglavnom `sitnice`,nastale zbog nepaznje,brzopletosti...

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nosim na savjesti ukradene sate srece jedne zene, a ona pojma nema da sam joj krala srecu.to ce uvijek ostat prica iz mog zivota koje cu se sramit i koja ce mi se gadit, prica zbog koje ce mi uvijek bit zao Neutral

_________________
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam, samo to što sam trebala naše mačke dat nekom drugom da ih čuva, ovako starci su ih podjelili Sad Sad Sad Sad Sad

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Nosim na savesti Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon