www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najruznije osobine kod muskarca
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 23, 2007 5:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pijani,vulgarni prema devojkama.... Razz


_________________
"""sareni leptir mog sivila,ne idu oni nevini sa krilima ,sta cu i ja medju zivima to sto me nevolis to je tvoje pravo moja sudbina ......"
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 24, 2007 3:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lenjost , kad je neuredan i isfoliranost
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2007 4:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pijanica,grubijan i njihova najdraza recenica... JA pa JA!!!!

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 21, 2008 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf, ne podnosim lažljivce... Mad Pametnjakoviće, hvalisavce... Neuredne muške svinje, nepristojne - koji nikad nisu čuli za "bonton"... I one koji misle - "Ja sam muško i glavni sam, a ti si žena i ima da šutiš i da mi robuješ"... Nemarni, agresivni, sakupljači "trofeja", umišljeni, tatini sinovi koji misle da mogu kupiti svaku curu... Takvi mi se gade...

 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grešnica je napisao/la sledeće:
Uf, ne podnosim lažljivce... Mad Pametnjakoviće, hvalisavce... Neuredne muške svinje, nepristojne - koji nikad nisu čuli za "bonton"... I one koji misle - "Ja sam muško i glavni sam, a ti si žena i ima da šutiš i da mi robuješ"... Nemarni, agresivni, sakupljači "trofeja", umišljeni, tatini sinovi koji misle da mogu kupiti svaku curu... Takvi mi se gade...




isto to...varalice i kad se pretvaraju da su neko i nesto pred drugovima a kad su sa nama onda su manji od makovog zrna...

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grešnica je napisao/la sledeće:
Uf, ne podnosim lažljivce... Mad Pametnjakoviće, hvalisavce... Neuredne muške svinje, nepristojne - koji nikad nisu čuli za "bonton"... I one koji misle - "Ja sam muško i glavni sam, a ti si žena i ima da šutiš i da mi robuješ"... Nemarni, agresivni, sakupljači "trofeja", umišljeni, tatini sinovi koji misle da mogu kupiti svaku curu... Takvi mi se gade...



Sve si rekla, samo da jos dodam bolesno ljubomorne ne podnosim. Wink
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 22, 2008 2:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je mnogo smesno sto kazete nervira vas sto muskarci se okrecu i gledaju druge cure kad su u vezi..........cekajte vi kao ne gledate druge muskarce?Ej bre,gore ste od nas milion puta sto se tice toga i stojim iza toga sto sam reko!!!Very Happy

_________________
Zivot je lep,samo ga treba gledati sa prave strane
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eeeee.
Ovako:
kad te gledaju u oci i lazu
kad su nepristojni,nevaspitani i povrh svega BEZOBRAZNI
kad se cesu izmedju nogu na sred ulice ili uopste,bilo gde gde ima ljudi
kad izigravaju i glume
kad se svadjaju sa devojkama i kad ih ponizavaju
kad su pijani kao stoke
kad glasno komentarisu zenske obline ili kad dobacuju

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 30, 2008 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nepodnosim muške drolje, umišljene i bahate, smotane, neznalice - ajde oprostit ću ako ne zna neki pojam ili di se nalazi neka manja zemlja i sl., al oni koji nemaju osnovne vještine i znanje koje svaki muškarac treba imat meni se jednostvano gade.Onda ne volim lažljivce i trač babe.I jednostavno mi je neprihvatljivo kad je dečko mekušac Neutral Šta ću za mene je pojam muškarca jakost i svestranost Arrow osim kad je riječ o ženskom rodu, kad su tu svestrani glavu bi im odrezala.I ne može mi nitko reć pa šta onda i vi ste takve.Ne može.nekoj drugoj da,a l meni ne jer ja nisam takva i onda očekujem da se ni prema meni ne bude takav.To mi je definitivno najgora muška osobina što bi oni sve što imalo liči na ženski rod.Odvratno.Ajde mogu nekako shvatit i one koji škicnu malo sa strane ako je ženska stvarno dobra, al oni koji bi htjeli svaku za mene su nešto najodvratnije na svijetu.

_________________
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 29, 2008 1:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su posebno iritirajući oni iskompleksirani. Ne zna se koji su gori, dal' oni sa kompleksom niže ili više vrednosti, ali su posebno zanimljivi Mr. Green ovi drugi, kojima samo treba dati šansu da razvežu priču o svojim podvizima, čojstvu i junaštvu, o svojim odlikovanjima i tome sličnom. Laughing

_________________
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 01, 2009 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nešto najgore mi je kad nema osobne higijene. Rolling Eyes
Umišljenost, kad ne drži do sebe, kad se ku..rči, kad nema bontona..
 
ticcky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Dec 2008
Poruke: 88
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 03, 2009 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa svim sto ste rekli!Samo bih nesto dodala.Mnoge moje prijateljice mi se non-stop zale na sve navedene muske osobine,a onda se "ni same ne znaju kako" zaljube do usiju u nekog takvog tipa,i opet mi kukaju.Meni se licno to nikada ne bi desilo!Ja znam kakvi me muskarci odbijaju i takve izbjegavam!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najruznije osobine kod muskarca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 10 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon