www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najruznije osobine kod muskarca
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad je bolesno ljubomoran
kada mora da se napije pri svakom izlasku
kada vozi auto posle par piva (ovo vazi i za zene!)
kada je neuredan (ostavlja carape po sred sobe i ne ume da skloni svoj nered)
kad ne ume da razgovara ozbiljno
kad me pita : sta ti je? Da nisi nesto ljuta? bla bla...to mi ide na svaki nerv. (Mogu ja da imam problema a da nisu vezani za njega!)
kad ne odrzi obecanje (koji moj onda nesto obecavas?)
kad se kurci u drustvu
kada laze

uf. iznervirah se sada Mr. Green


 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 25, 2005 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neodgovornost...........pijanost...........fujjjjjjjj..to muškarca nečini muškarca,nego jadnika
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najvise me nervira preokret kad se nadju u muskom drustvu: komentarisanje o curama (na zna-se-kakav-nacin),spustanje jedan drugoga (njihove interne sale) itd. To je no.1. definitivno...
Druge stvari koje ste nabrojali su vise stvar kulture.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 12:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada podriguju,prde,psuju ili pjuju
 
L_A_Z_Lj_I_V_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: pakao :)

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmm ..najvishe mrzimm kad se tip ufurava da je faca..i zaboravi na svoju devojku u nekom drustvu ili sta ti ja znam....iskreno nikad mi se to nije desilo,ali na primerima frendicaa shvatila da je to uzass uzas uzas...ii nikad to ne bih tolerisala....

_________________
pricace ti jednom mozda kako sam ja bio stosta..pile moje..pache moje malo....mudrovace badavani kad me nema da se branim..da sam blizu ne bi im se dalo...
 
Greeneyesgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 27 Sep 2005
Poruke: 49

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi mi imamo ruznih osobina,al zivot je lepsi ako pokusamo da ih tolerisemo i svemu ruznom pronadjemo bar trunku lepog...niko nije savrsen i uvek moze biti gore... Very Happy Very Happy Very Happy Razz
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni licno, kad decko podrigne predamnom, nije nista strasno... Nekako mi i 'prija' jer vidim da je maximalno opusten pored mene, a ne da se nesto usteze i pravi fin.
 
jeka2206
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 288

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grubost,nerazumevanje,...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

agresivnost, grubost, navika da sve resavaju rukama! Rolling Eyes Mad

_________________


 
zeljka7
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 191

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hrkanje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je korisno procitai da se zna Laughing
 
zh543bew2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 205
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e devojke da znate da ste u pravu... Ali ja ipaj najvise mrzim kada laze. Mozda to jeste sitnica, na osnovu onoga sta sve rade pored toga, ali kad pocne da laze tipa : "Znas, ja drzim ovo - ono,ima to i to, bla bla...." ili jos gore kad pocne da se folira i pravi mangup : "Ja sam mu rekao - jel znas ti ciji sam ja sin..."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Najruznije osobine kod muskarca Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon