www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Cime se bavite?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
cimotnaroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 23 Nov 2005
Poruke: 61
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 26, 2005 11:46 pm    Naslov poruke: Biznis :) Na vrh strane Na dno strane

Ja sam privatnik.Imam trgovinu za promet robe na malo.Tako da svi koji imaju interesantnu robu mogu da mi se jave i ponude artikle.Ono sto me zanima je : plastika,sijalice,papirnata galanterija..itd..


_________________
Boki is the best
 
lj_misa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 26
Mesto: Nukunukuapua

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno stdiram fakultet i nemogu od obaveza nicim drugim da se bavim
 
A_Q_U_A
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2005
Poruke: 103

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 02, 2005 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram ekonomiju... trenira se, zeki se Razz i tako... 8)

_________________
Teško je biti lažov u ovo vreme. Velika je konkurencija!
 
krunoh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 118
Mesto: požega

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radim kao medicinski tehničar na dinamičnom radnom mjestu i zato obožavam svoj posao. Čak i kad bih radio kao tehničar na nekom drugom mjestu mislim da ne bih bio totalno sretan. Za sada na ovom mjestu obožavam svoj posao (izgleda da sam jedan od rijetkih ovdje) i ne bih ga mijenjao za nijedan drugi posao!

_________________
prolazi, sve prolazi
nestaje, sve nestaje
koraci ko oblaci
odlaze odlaze
--------------------
najbolje riječi ikada
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

završila sam srednju turističnu školu, a već 3 mjeseca radim u solariju i super mi je,skupljam parice za fax slijedeće godine, nadam se! Very Happy

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
°mala*maza°
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 9

uk.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo sam pocela da studiram biohemiju u engeskoj... Mr. Green
 
JUZNIVETAR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 112
Mesto: ZAGREB-DOBOJ

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 12, 2005 6:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavrsio srednju elektrotehnicku...idem dvje godine na visu... i u medjuvremenu radim i skupljam :484:

_________________
...P...R...E...L...U...D...E... @ JV
 
sanjica01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja radim sa autodijelovima, a zavrsila sam za frizera..zanimljivo
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se posla tice mehanicar sam i radim u firmi gde se popravljaju autobusi.a kuci
poneki auto . Suviše zanimljiv posao,stalno ucis i prosirujes znanje malo je prljav
ali ne zalim se stalno si u problemima i pokušavaš da ih rešiš a na kvarove sa kojim si se susretao odradis rutinski. Jedino sto mi tesko pada to su smene 1,2,3 nocna to me stvarno ubija a kad se mora nije ni tecko vec polako navikavam.
 
va_milos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 10 Jan 2006
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Studiram i radim u prodavnici za prodaju racunara,a i devojka je tu.Nemam pojma kako sve postizem
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavrsila sam biohemiju, pa sada studiram medicinu.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos uvek se ne bavim nicim studiram i idem na treninge

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Cime se bavite? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 4 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon