www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

TV Kartice
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ovako otprilike sta uzeti i kolika bi mi bila cena za sledece zahteve:

1. radio

2. TV rezolucija i kvalitet slike da buda solidan ( to vazi i za snimanje filmova )

, a teletext mi nije toliko vazan, uglavnom da prva dva ispunjava i bicu zadovoljan Smile


 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozes da nadjes sasvim solidnu karticu,kao sto ja imam sa svim komponentama koje ti trazis za 2400 dinara znaci nekih 30 evra.
 
Masterix
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 16 Apr 2005
Poruke: 196
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 5:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam Leadtek WinFast 2000.Kartica je odlicna platio sam je 3000 dinara.Kartica ima teletex maximalna rezolucija je 780x576 ali snimak mi nesto koci neznam do cega je ali ni netreba mi neka velika rezolucija za koristim 352x288 i snimak je jasan.

Sto se tice snimanja filmova sa tv karticom to ti se ne isplati ni sa jednom karticom.Snimak i nije nesto i mnogo zauzima a dodatan kvalitet se gubi na kompresovanju u divx.Ako uzimas tv karticu da bi snimao filmove onda ti preporucujem da nekupujes jer ces brzo odustati od toga.Koristi je za snimanje spotova i tako neceg
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa dobro Leadtek nije los, a za snimanje ne brini to mogu da se snadjem i nisam nameravao da snimam nesto suvise dugacko, a jel ima teletext i naravno pretpostavljam da ima radio Very Happy
 
shadowman777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 15 Nov 2005
Poruke: 41

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 15, 2005 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Asus Ati Radeon 9250 40e
 
drisiko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2005
Poruke: 15

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeftina a dobra K World Terminator2
 
maric1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 1:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leadtek moj predlog super je za mene
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

leadtek je dobar.....i to veoma dobar...ove nove nude tv resolution snimanja!

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
emirzen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 91

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam skystar2 karticu ima teletekst snima u mpeg2 formatu slika kvalitetna ali problem mi je otkljucati kanale ni jedan jos nisam otkljucao,a sto se tice karte nije ni skupa 120 maraka u BIH pa vi sad sracunajte koliko je dinara
 
dj's
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 71

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 07, 2006 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o leadteku

_________________
dj's
 
djoleprolece
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 14 Okt 2004
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leadtek WinFast 2000 ili Expert i uzivaj.........
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Leadtek WinFast 2000 XP - kosta oko 5000din i radi super. neces se pokajati. kupio sam jednu za sebe pre vise od 6 meseci, a nedavno i sam istu takvu kupio bratu.

_________________
happy now?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> TV Kartice Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon