www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pohotni dečkov bratić
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
max_max
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 2:39 pm    Naslov poruke: pohotni dečkov bratić Na vrh strane Na dno strane

Subota navečer, a ja u društvu svog dečka i još desetak nepoznatih ljudi vrijeme provodim kartajući belu kod njegovog bratića Krune. Iskreno rečeno, očekivala sam mnogo više od subotnjeg izlaska, ako ništa drugo, onda bar malo ustaljenog seksa. Nemaštovitost mog dragog već je počela prelaziti svaku granicu, a kako bih otjerala crne misli počela sam razmišljati o Kruni i o njegovoj reputaciji najboljeg jebača u kvartu. Njegova snažna građa i oštre crte lica bile su dovoljne da ga uvrstim među popis likova koji mi često zaokupljaju maštu. Još me više napalila činjenica što me moj dragi stalno opominje na njegovu slatkorječivost i zavodničke sposobnosti, pa me tako i ovaj put dok smo išli k njemu upozorio na te njegove, navodno negativne, odlike.

“Daj Luka! Stvarno si opterećen s njim. Pusti čovjeka nek' jebe kog hoće”, ljutito sam se istresla na njega.
Naglo je zašutio i više mi cijelu večer nije uputio niti jednu riječ, osim što me ošinuo pogledom kad god bih se nasmijala Kruninim provalama. Odlučila sam pauzirati jednu partiju i ne znajući što bih od dosade, otišla u kupaonu malo ohladiti živce. Prstići su mi odmah pobjegli u vrele gaćice i mazno krenuli gladiti klitoris. Bila sam nevjerojatno napaljena i željna nečeg mnogo debljeg od svojih tananih prstića. Iz užitka me prenulo lupanje po vratima i pitanje:

“Hoćeš još dugo?”
Tamara je nestrpljivo čekala da uđe, pa sam bijesno odmaknula prstiće s mokre pice i prepustila joj wc. Na hodniku sam srela Krunu, koji uopće nije gubio vrijeme; odmah mi je prišao i jebozovno došapnuo:
“Joj kako bih te cijelu oblizao, da samo znaš!”
Pičkica mi se još više navlažila te sam ga podrugljivo upitala:
“Tako si opasan?!”
Nasmijao se i ironično dodao:
“Dođi u moju sobu pa ćeš saznati koliko!”
Pica mi je strahovito poskočila i bijesno počela pulsirati po većnamočenim gaćicama. Otišla sam u dnevni boravak i sa stola uzela čašu, uputivši se u smjeru kuhinje, no pičkica je postala strašno nestrpljiva te sam odlučila prije svratiti u Kruninu sobu i ocijeniti tu prijeteću opasnost. A kad tamo, Kruno je gol ležao na krevetu i silovito BiiiiP. Kurčina mu je čvrsto stršala, prosto mameći moja gladna ustašca.

“Dođi mačkice da se malo poigramo!”, dozvao me, gladeći si nabrekli BiiiiP.
Na brzinu sam svukla sve sa sebe i umiljato se približila tom snažnom tijelu.
“Moja pica je savršeno spremna da ju pošteno obližeš!”
Napaljeno mi je vratio:
“Imaj milosti! Jaja samo što mi ne eksplodiraju!”
Uhvatio me za glavu i nestašno ju počeo gurati prema nabrijanoj kurčini.

“Ajde ga samo malo popuši, hoćeš?”, nagovarao me.
Zgrabila sam tu ogromnu batinu i pohlepno ju strpala u usta. Uvlačila sam ga prema grlu velikom brzinom, čvrsto ga stežući žilavom šakom. Bio je uistinu glomazan i vilica me već nakon nekoliko nasrtaja snažno zaboljela. Kruno je postajao sve grublji i agresivno mi ga je gurao u usnu šupljinu. Vukla sam ga kao da ću ga otrgnuti iz korijena, a on je pomahnitalo stenjao, lupajući me ogromnom batinom. Ubrzo mi je u obilnim mlazovima svršio u usta; isisala sam iz njega sve do posljednje kapi, a onda smjestila pohotnu pičkicu na taj uspravni, dugački kolac. Nestašno sam kružila guzom po njegovom međunožju, naglo se nabijajući na zavidno veliki pimpek. Čvrsto me zgrabio za rasplesane sise i divlje zabijao kurčinu u vrelu pičkicu.

“Kako si vrela i pohotna! BiiiiP bih te cijelu noć! Sviđa ti se moja kurčina?!”, mumljao je Krešo.
Nezasitno sam skakutala po debeloj batini, hraneći si izgladnjelu macu. Već dugo nisam bila tako luđački napaljena pa sam svršila za svega nekoliko minuta. Naglo sam se otrgla sa skliskog BiiiiP te se počela oblačiti.
“Već me dugo nema. Luka bi se mogao upitati gdje sam!”
Kruno mi je prišao odostraga s još uvijek uspravnom kurčinom, te me praktički zaustavio na vratima.
“Ostani još malo”, sladunjavim glasom me molio i mazno mi trljao BiiiiP po guzi.

Nevoljko sam ponavljala:
“Znaš da ne mogu”, no zapravo se uopće nisam trudila spriječiti ga kad mi je počeo skidati gaćice.
Naslonila sam se na vrata i prestala razmišljati. Razmaknuo je napete guzove i nekoliko me puta strasno liznuo od šupka do pulsirajućeg klitorisa, a onda naglo zabio palicu u namreškani šupak. Bolno sam zastenjala, nabijajući guzu na nasilni BiiiiP.
“Vidiš da ti se sviđa!”, rekao je, te još jače zgurao zvijer u rastegnuti anus.

Držao me čvrsto za oble guzove i divljački guzio. Prigušeno sam jecala, bolno primajući svaki udarac opasne zvijeri. Nakon par minuta ga je naglo izvukao iz raširene rupice i obilno pošpricao guzove toplom spermom. Brzo sam navukla gaćice i uske traperice te izašla iz sobe.

U dnevnom se još uvijek kartalo, a Luka me samo usputno pogledao kao da nije niti primijetio da me nije bilo.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> pohotni dečkov bratić Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon