www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako da...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 11:32 am    Naslov poruke: Kako da... Na vrh strane Na dno strane

Evo sta mi treba: Mrzi me da svaki put prepravljam stranicu da bi dodao neki link prijatelja.Treba mi skripta koja ce cim ja ukucam link da ga automatski doda.Skripta ne smije da koristi mySQL bazu podataka!Ako znate neki URL (najbolje direktan) molim vas da kazete!

 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas OVDE
dosta te scripte na nemackom i engleskom jeziku koje rade i bez mysql, sa .TXT files.

Inace google ce ti naci dosta takvih stranica.

_________________
NAS NOVI SPOT - na BN music TV i na KCN music TV i na naravno na Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6LxWWoU_LME

Nase ostale pesme sa prvog albuma na:
www.pokret.de
ili na www.soundcloud.com/pokret

http://www.youtube.com/pokretband
 
Blazeme
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 30

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 148
Mesto: Pljevlja

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala!
 
himzo
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Okt 2005
Poruke: 1390
Mesto: Vojvoda Stepa

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas dobar hrvatski forum, zove se WEBMAJSTORI. Nisam siguran kog je domena ali potrazi u google-u. Momci na tom forumu su OK odgovaraju na sve i maksimalno pomazu.

Ja sam uz njihovu pomoc prosle godine uradio nekoliko sajtova!

Pozdrav!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Kako da... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon