www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Software Za Siemens
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 23, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Software Za Siemens Na vrh strane Na dno strane

I pored toga sto vecinu Siemens-ovih telefona ne kontrolise Simbian, kao moderan operacioni sistem(sto moze biti jedina zamerka na racun Siemens-a), i sama Java platforma na Siemens-ovim mobilnim telefonima, ukonponovana sa dobrim hardware-skim resenjima, daje velike mogucnosti.
Programi za sam telefon su oskudni na net-u, jer malo ljudi se bavi izradom java programa za mobilne telefone.

Sve informacije, pianja, i programe koje posedujem za Siemens-ove telefone i koji su kompatibilni sa nima mozete traziti u ovoj temi. 8)




_________________

Join eRepublik here!!!


Poslednja prepravka: CoYoTe datum Pon Mar 20, 2006 12:24 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
msury
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 24 Maj 2005
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 11, 2005 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde mogu naci podesavanja za wap za siemens M65 i za telekom
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 14, 2005 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

www.mts064.telekom.yu/
Evo.Odeljak, gprs/Siemens.

_________________

Join eRepublik here!!!
 
popsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2006
Poruke: 79

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 17, 2006 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim sx1 koji ima symbian i imam mnogo stvari za njega(softver) pa ako nekom nesto treba neka pise.
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 20, 2006 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok.Obrisao sam Java oznaku iz naziva ove teme.Sada imao i pripadnika symbian tehnologije, pa cemo se potruditi da vam pomognemo, ako vam nesto treba...

_________________

Join eRepublik here!!!
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pretrazila sam cio net al ne nadjoh nigdje software za siemens benq ef 81.inace,kad sam kupila telefon nisam dobila CD.help! Smile

_________________
can't stop my spinning head
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> Software Za Siemens Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon