www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex u autu
Strana 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Drug_Pionir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 38
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:08 am    Naslov poruke: Sex u autu Na vrh strane Na dno strane

Bas me interesuje sta mislite o tome...

---------------------------


 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 8:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za promenu nije loše, mada moje godine traže i odredjene uslove Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm ja glasala za NE Very Happy Mislim...neverujem da ima neko ko to nije probao,ali krevet je krevet Razz

_________________
 
Iwan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 25 Dec 2003
Poruke: 279
Mesto: Frankfurt/nemacka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 1:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm pa dobro je u auto , malo je tesno ali ide:) ma da ako je lepo vreme moze i na autu (na haubi). ili oral za vreme voznje.
 
Savior
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 06 Okt 2004
Poruke: 3316

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas tako Iwane, na Haubu je super jos toplo ispod dupeta za zensku prava stvar Wink
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne.....ja sam ipak za udobnija mesta....

_________________
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kad nemas gde i auto ti dobro dodje....
mada kad se setim ovog leta.......pored svoje kuce i svog kreveta ja se uzelela malo u autu...bilo je.mmmmmmm

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za ne poverovati ali jos uvek nisam to probao! Sada kada budem pazario nov auto verovatno cu morati to sebi da priustim ali u stojadinu nemam zelju za time hehe.
 
gazda_djole
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 56

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1058
Mesto: Bgd - Colmar

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rouzvel je napisao/la sledeće:
Za promenu nije loše, mada moje godine traže i odredjene uslove Wink

Jeli Ruzo , jel' ti to mislis na veci i luksuzniji auto ?! Heheheh
Znam ja jednog Pantu .... E on je imao neki model Sevroleta ili Kadilaka , BiiiiP li ga , i sve bilo na dugmice , pa cak i oni nasloni za glavu na prednjim sedistima !
I tako on na taj auto savata neku siroticu u Bubanj Potoku i odveze je u sumicu ! Tamo on lepo njoj stavi guzu na taj naslon za glavu , i krene da stiska te dugmice ... gore , dole , gore , dole ...a on ko pasha uziva !
Sve bi bilo OK , da jadni Panta nije sa tim "prcanjem na struju" ISPRAZNIO AKUMULATOR , pa se ziv oznojio gurajuci tu grdosiju od tri tone po Kosutnjaku !
Zato ja kazem ... bolje i manji auto i plava kolena , nego takav blam da mi se desi !
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam protiv!!!! Sva se izubijam!!!

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Drug_Pionir
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Okt 2004
Poruke: 38
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 09, 2004 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jeste da je malo nezgodno ali u nedostatku prostora obavlja posao Smile


-----------------------------
 
Ksenija_86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 1057
Mesto: Beograd-Medak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 10, 2004 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa sad...nije lose....ali krevet ne mozete nicim zameniti....mmmmm Mr. Green

_________________
...krijem te u uglu oka svog...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Sex u autu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  sledeća
Strana 1 od 32

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon