www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sms poruke!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 10, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mesec peva,cvetaju bandere... Dodji dragi,opicim te ciglom! Iza ugla mirisu kolaci...


_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
mrbakero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Dec 2004
Poruke: 330
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

xxe xe zenska zdravica number 1 za sve

_________________
Love Don T Let Me Go !!!!
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 13, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zene zive u strahu jer su se pojavila jaja u prahu... Pa sve jedna drugu pita- "Sta ako se u prahu pojavi i k__a?!" Laughing Laughing Laughing

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I

Ja verujem u tebe i kad lose ide
jer znam da imas nesto sto drugi ne vide
verujem u tebe i kad svet se rusi
jer znam da imas nesto posebno u dusi...


----------------------------------------------------------------------------------------
II

Volim te bez kraja i pocetka
volecu te uvek bez daha i izuzetka
volim ovo vreme sto tece pred tobom
volim te bez obzira sto nisam s tobom!

---------------------------------------------------------------------------------------

Edit by kumche: Spojio sam porukice. Mr. Green

_________________
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 15, 2006 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posalji ovu poruku jednoj osobi koju volis, jednoj koju mrzis, jednoj koja ti se svidja, i jednoj osobi sa kojom zelis sex. Sada razmisljaj zasto je tebi stigla!?

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 6:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I

Kad pročitaš ovu poruku ti pomisli na mene,
kako me srce steže!
Otkad tebe znam sve me za tebe veže!
Tvoje ime u srcu nosit ću,
i dok živin samo tebe volit ću!

---------------------------------------------------------------------------------------
II

Sex is like Nokia ( connecting people),
like Nike ( just do it),
like Pepsi (ask for more)
and like Samsung (everyone is invited)

--------------------------------------------------------------------------------------

Edit by kumche: Spojio sam porukice. Mr. Green
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Porucica ova nek te razveseli,
Salje ti je neko ko te mnogo zeli,
Pa je zelja jaca i od srca moga
Jer zavoleh tebe preko mobilnoga Mr. Green

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**Obavestavamo vas da ste krivi za bankrot firme,,Coko Stark,,Prodaja slatkise je opala od kada je utvrdjeno,da je osoba koja cita ovu poruka sladja od bilo cega!

**Slusaj bre ti mali stvore... Sutra kada te budem video, naplaticu ti sve sate razmisljanja o tebi... Ko si bre ti, da mi toliko nedostajes...

**Ako zaspim sanjacu te, ako te sanjam, videcu te ako te vidim istopicu se... Reci mi sta da radim

**Smeh je znak srece, nada znak vere, poljubac znak ljubavi, a imati mene za prijatelja, e to je znak dobrog ukusa!

**Ja sam maji pauk... pitas se otkud ja u tvom tejefonu?!eee da si vise zvajo i majo vise pojukice sjao ne biti se pojavija pajucina na tejefonu i ne bi se stvorio ja!

**Iz "Zavoda za zaljubljene" Vas obavestavaju da u ovom trenutku nekome neizmerno nedostajete. Zato Vas molimo da uzvratite poruku na ovaj broj. HVALA .

**Volim da te gledam kako se zbog mene budiš i da Ti poremetim san. Volim kad me osetiš i kad me juriš po sobi; biću sa Tobom i večeras.... VOLI TE TVOJ KOMARCIC!!!

_________________
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 04, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nova usluga Vip.me zove se sex.me
Za oralni sex pritisni 1
za analni pritisni 2
za običan sex pritisni 3
za pomoć nazovi mene.




Vaš horoskop:
Zdravlje- zvijezde vam se smiješe
Posao- zvijezde vam se smiješe
Ljubav- vam se smiješe
Sex- zvijezde crkavaju od smijeha.
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 08, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zrno peska u pustini i ako me izgubis nikad me vise neces naci jer ce ti svako drugo liciti na mene


Koliko te volim to ti necu reci, odgovor je tezak pa cu ga izbeci! Reci cu ti samo da je blizu neba, reci je il' dosta ili jos vise treba,ali bolje da ja odmah predjem u dela...

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
smokvica84
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2006
Poruke: 3951

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 22, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U tami svog života poželeću
tračak svetlosti i delić tvoje nežnosti,
da me zagrliš, da nam se usne spoje,
i da mi od srca kažeš: volim te maleno moje!

______________________________________

Na tebe ću prestati da mislim kada tišina progovori,
kada se spavalica obraduje zori,
kada cveće izraste iz stakla
i kada se smeh pročuje iz pakla!

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 23, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vas GSM operater od sada vase pozive obracunava po drugacijoj tarifi- zavisno od vaseg sexualnog zivota. Manje sexa, manji racun. Ohoooo cestitamo, pa vi zovete za dzabe Laughing

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Sms poruke! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  sledeća
Strana 11 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon