www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sms poruke!
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 10, 2006 12:44 am    Naslov poruke: hello Na vrh strane Na dno strane

u bolnici sam, ne brini nije nista strasno! nasli su tebe u mom srcu! Operacija nije uspela, jer tebi je tu mesto i ti tu ostajes!!!


Dobro jutro! Narucili ste budjenje?! Podsecamo vas da za ovu uslugu dugujete jedan poljubac! Kamata je velika i zato izmirite svoje dugove na vreme. Hvala!


Osecaj isti, zbog decka patimo, prokleti svi oni zbog kojih ne mozemo da ih vratimo, i dok pored takvih gadova ostajemo SVE HLADNIJE KUCKE POSTAJEMO!


hladno ti je? Ugrejacu te! Vruce ti je? Skinucu te! Zelis nesto ? Pruzicu ti sve! Zelis osetiti usne moje? Dodji bice samo tvoje, ljubim te najdraze moje!!!!!!!!


Volim te do poslednje zvezde na nebu i nazad do kamena na dnu najdubljeg okeana!!...


Pa gde si ti slatko bice, trebas mi kao alkoholno pice, volim te kao narkoman drogu, odavno me vec obaras s nogu, ovo nije obicna fraza, jer ti si moja SLATKA MAZA !


 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili emte bemte i jebemte...i oni ubiju čowjeka..emte puco u glawu.. bemte u srce a jebemte u guzicu...emte dobio 10 godina bemte 20 godina a jebemte doživotno hehe
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

118. Usla si mi u svidjanje 'oces da se zanimamo?

117. Najbolji je kromanjonski stil, udaris devojku motkom po glavi, natovaris je na ledja pa je nosis kuci. Momci verujte uvek uspeva.

116. Rekli su mu da te lako osvojiti, ali teško zadržati. Voljela bih im pokazati da nemaju pravo. Što kažeš?

115. Ma nemoj... ja sam tebe prvi.

114. Mala, objavljujem ti rat, jer imam prema tebi osvajacke pretenzije.

113. MALA TI SE MENI DOIMAS BIL SE CERALA SA MNOM!!!????

112. Imas sve predispozicije da te ozenim samo sacekaj da se konsultujem sa mamom. Hmm...... Ipak se necu konsultovati.

111. -Je li ti iko ikad rekao da imas prelijepe oci? -Da. -Grdno te je slagao!

110. Da li mi se cini ili si ti onaj momak iz mojih snova?!?!

109. Poljupci su postali najljepse iskusenje od kad postoje tvoje usne!

108. Da li su ti to zrnca secera u ocima ili si stvarno toliko sladak?!

107. NEKI SNOVI SU DUZI A NEKI KRACI A MOJ NAJLJEPSI UPRAVO STOJI ISPRED MENE !

***. E ajmo kod mene da slusamo ploce a tebi ako se ne svidja ti se obuci pa idi kuci.

105. Kazu da je poljubac najljepsi susret na svijetu, hajde da se nadjemo!

***. Da li nosis kontak sociva u boji ili su tvoje oci tako prirodno lepe?

103. Hej curo.....bas si meso, rado bi ti kazru medju sise streso!!

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Baby92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 12
Mesto: Bgd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kad me deres! Skidas sve sa mene! Lagano me grickas i lizes! Ovo nema veze sa seksom, voli te tvoja milka sa keksom!


Zvuk koji ste upravo culi nije zvuk pristigle poruke, vec obavestenje da je vasa sexualna aktivnost na minimumu. Savetujemo vam da se aktivirate.


Poljubac ti saljem najsladji na svetu, nek dodje do tebe ko ptica u letu, nek se vrati meni sa poljupcem tvojim i nek smiri nemir u grudima mojim!

:smilecolros: :angel: :smilecolros:
 
saki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je slatka poruka pisana slatkim slovima,jednog slatkog dana u jednom slatkom trenutku i moze je procitati samo slatko slatka osoba kao sto si ti!
 
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 23, 2006 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako procitas moju poruku, dugujes mi zagrljaj, ako je izbrises poljubac, ako memorises izlazak, ako ne odgovoris seks, ako odgovoris onda mi dugujes sve! Izbor je tvoj!

Nakon dobrog sexa pojescemo dva, tri keksa. Biti cemo snazni i pomalo vlazni. Uvek ostanem bez reci kad spermici pocnu teci, kada sve izgubi svoj sjaj jer je sexu kraj!

Sada cu vam nadograditi mozak...molim sacekajte..trazim...trazim..i dalje
trazim...izvinjavam se, oticicu, mozak nije nadjen!

Reci 2 vrste sladoleda. Jesi li? Sad reci 2 vrste cigareta. Jesi li? E sad reci 2 reke
u Argentini. Sta je bilo? Lizanje i pusenje ti idu a geografiju nemas pojma!!!

Svaki dan unutra-van, gore-dole, udahni-izdahni, a njega ni otkuda. Nikad vise u zgradu bez lifta!!!

Nase prijateljstvo mi puno znaci: kad ti places, placem i ja, kad se ti smijes, smijem se i ja, kad se ti bacis kroz prozor, ja umirem od smijeha...

Ova poruka 15 miljijuna god. trazi najgluplje bice u svemiru, sa zadovoljstvom vas obavjestavamo da je njezina misija upravo zavrsila!!!

Iz agencije "Play girl" vas obavestavaju da slika koju ste poslali nije dosledna da je objavimo, zato vas molimo da sliku posaljete u emisiju "Konji koji jure"!

211. Meteorolozi za sjutra najavljuju KISU POLJUBACA...Uz povremeno DUVANJE U
VRAT...Temperatura tijela ce dostici cak i 39,2...A pritisakna tebi bice VEOMA JAK !!!

Bog stvori sunce-toplo i sjajno, stvori mjesec-mio i drag, stvori more bistro i
duboko, zatim stvori TEBE...jer, nekakvu pizdariju je ipak morao da napravi

Kako da te pronadjem u izlasku sunca, kako da te jutrom budim, kako da zajedno jutrom otvaramo oci, kako da te pronadjem u kapljici rose, kako kad se budim u podne.
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 24, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitamo!
Dobili ste 7 dana lezanja na suncu i jahanja na ku*cu
Plivanja u mulju i ka*ranja u bu*u
Nagrada ce da stigne, kad se meni digne.

_________________
 
minjaisanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1031
Mesto: *Paviljoni*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_________________________________________________________________________________________

Neko ko mi treba,pokraj mene nije,
neko ko mi treba u snu mi se krije,
neko ko mi zivot znaci u mislima skita,
neko koga puno volim,sada ovo cita...
_________________________________________________________________________________________

Ja ne trazim da me neko voli,
ja trazim da me neko shvati.
A kad me taj neko shvati,
on ce me sigurno i zavoleti !
Jel si me shvatio ? ? ?
_________________________________________________________________________________________

Kad zaspu tvoji tiho se iskradi,
nemas pojma koliko mi se ono radi...
Ne brini,nikom necu reci !
Hoces?Super,polako,ne zuri,
samo mi reci ko zmuri prvi?
_________________________________________________________________________________________

Sanjaću te nocas,te tvoje lepe oči,
znaj da će mi biti uteha u samoći.
Ali sta mi vredi maštanje u snu,
kad san nije java,i ti nisi tu...
_________________________________________________________________________________________

Em tema rafe ojha trozdem rinta leko bari,
he,he,upravo si izgovorila vradzbinu
da ti se smanje cice i da ti otpadnu dlake sa pice Very Happy
_________________________________________________________________________________________
 
minjaisanja
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1031
Mesto: *Paviljoni*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_________________________________________________________________________________________

Da te podsetim: ja sam slatko,malo,medeno,lepo,simpatično,
umiljato,cakano,luckasto,neodoljivo i jedinstveno bice koje te puno voli !
_________________________________________________________________________________________

If you found yourself in a dark room,
walls around you are red,
blood cames from everywere,
don't be scared - you are in my heart !
_________________________________________________________________________________________


Gurni ga jace...to,to...uh jos malo....ajde sad ce...jao hajde !
Sad...samo sto nije...guraj...jace...brrmmm,uskaci-fica je upalio Very Happy
_________________________________________________________________________________________

Izaberi tacan odgovor !
Ti si moje :
a)oci
b)zivot
c)srce
Tacan odgovor je a+b+c,zato sto si ti
svetlost mojih ociju,dusa mog zivota
i otkucaj mog srca ! ! !
_________________________________________________________________________________________

To
hard
to
say
how
much
I
care,
but
in
my
heart
you
are
always
there.
Where
ever
you
are,
What
ever
you
do
ALWAYS REMEMBER
how much I love you
_________________________________________________________________________________________
 
mišić
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 36

Datum registracije: 22 Jun 2006
Poruke: 3570
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 06, 2006 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovaj SMS je mozda samo jedan u nizu, ali pomaze mi da te osjetim blizu, udaljeni smo mnogo, mozda i previse, ali DO TEBE MI JE STALO NAJVISE!


Tvoja malena kroz noci te doziva al od tebe nema poziva, tvoje malena pruza ti ruke al od tebe ni poruke... Sad te za jedno moli PUSTI JE DA TE VOLI!?


Trenutak je dovoljan da se upozna, tenutak je dovoljen da se zavoli, ali vecnost je potrebna da se zaboravi ono sto je taj trenutak uspeo da stvori!


Nocas neko zbog tebe pati i ne veruje ti vise! Nocas se neko od tebe oprasta i poslednju ti poruku pise, necas se neko kaje sto je hteo da te ljubi, nocas ce neko biti pobednik iako mozda gubi!

Znam da me pamtis, nesto mi kaze! Znam da me sanjas srce nikad ne laze! To sto se ne javljas samo zavaravas sebe! Znam da me zelis kao i ja tebe!


Ti ces uvek biti u mislima mojim. Ja za tebe zivim,za tebe postojim. Za tebe me vezu lepe uspomene i sve dok zivim, bices deo mene.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Sms poruke! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strana 12 od 12

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon