www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sasa ili Dejan Matic?
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  

Ko je bolji-Sasa ili Dejan Matic?
Sasa
90%
 90%  [ 84 ]
Dejan
9%
 9%  [ 9 ]
Ukupno glasova : 93

Autor Poruka
toc
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 02 Mar 2005
Poruke: 208

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 12:36 am    Naslov poruke: Sta mislite o braci Sasi i Dejanu Matic? Na vrh strane Na dno strane

sta mislite o braci matic i dali vam se svidjaju njihove pjesme??

 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super su imaju odlicne glasove i jos bolje pesme

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za Dejana Matica ne mogu bas mnogo da kazem! Sa njegovog albuma su pesme "Burma" i "Zaviri u moje srce" ostavili jak utisak i rado ih slusam i nikad mi ne dosade, a inace ima neke bas cudne pesmice.

Sasa Matic je po meni najbolji narodni pevac nove generacije! Cuo sam ga uzivo kad mu izasli "Maskara" i "Prokleta je violina" i odusevio me potpuno. Tad jos nije imao mnogo svoje pesme i pevao hitove Bebeka, Joksimovica, sve poznate narodne i cak produzio nastup zbog publike. On je strava lik i nekoliko njegove pesme su mi se povukle ispod koze! Naravno su tu "Maskara", "Kad ljubav zakasni", "Otisao vratio se" i "Ne pisi ne zovi"! Od ovog novog albuma su 3 pesme ostavili mnogo mnogo dobar utisak na mene... "Ko te ljubi ovih dana" je moj hit dana! Retko se desilo da jednu ti istu pesmu slusam satima u repeat-modus... ma iskreno receno, to do sad nisam ni radio, ali ova pesma je vrh! Inace mi se svidjaju "Sad je kasno" i "Andjeo cuvar" takodje. Mogu reci da i ove druge pesme dobro zvuce i tako da je ovo ipak album godine za mene. Svaka mu cast....
 
Donatella
NiNja MaCa
NiNja MaCa



Godine: 38

Datum registracije: 29 Nov 2004
Poruke: 3017
Mesto: rajvoSa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su odlicni i jedan i drugi........ Dejan je mnogo puta bio u Sa, pa sam imala priliku cesce da ga slusam u zivo i mogu da kazem sve najbolje... Ima neobicne pjesme od kojih bih ja izdvojila "Zaigraj", "Pola pola" jer uz to napravi lom. Po meni je bolji prvi nego drugi album, al' on je extra lik i mnogo ga gotivim...
A sto se tice Sase, on je legenda, kralj... Stvarno svaka mu cast kad uspije svaki put da napravi haos sa novim albumom, prava je rijetkost da nekog pjevaca vole i slusaju svi. Od njegovih pjesama tacno ne znam koju bih izdvojila, jer su sve odlicne.... nekako najnajnajdraze su mi "A ti si izabrala njega" i "Hocu da ostarim s tobom" , a da ne govorim o "Kad ljubav zakasni", "Neke ptice nikad ne polete", koje su pjesme za sva vremena.......
I kao sto Juga rece "Ko te ljubi ovih dana" je vrh pjesma, bice hit godine 100%....

_________________
I sent my soul through the invisible,
Some letter of that after-life to spell;
And by and by my soul returned to me,
And answered, I myself am Heaven and Hell.
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 11, 2005 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super pevaju, ali je Sasa mnogo bolji pevac i ima slusanije i kvalitetnije pesme, i ne verujem da Dejan moze da bude popularniji od Sase.

A omiljena pesma - "Kad ljubav zakasni" (iako je plagijat)

Kada vec navedes da je pesma plagijat, napisi koje pesme je plagijat. Nightmare

Kada vec navedes da je pesma plagijat, napisi koje pesme je plagijat. Nightmare

Ok
Pesmu peva izraelska pevacica Sarit Hadad, ali ne znam kako se zove pesma. Ako hocete da je cujete, idite na njen sajt i izaberite engleski jezik. Otvorice se novi prozor, sacekajte da se ucita stranica, kliknite "skip", pocece lepa balada ("Shma Israel Elohay"), i kad se ucita strana, kliknite na "Photo Gallery". Kad se ucita strana, cucete tu pesmu (koju, btw, vec dugo pokusavam da nadjem, ali ne znam kako se zove).

Pokusacu, usput linkovi nisu dozvoljeni Hvala za info.
Nightmare
 
dragan13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 152
Mesto: Mol

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dva izuzetna vokala,njihov hendikep ih ne sprecava da budu carevi.

_________________
...:::... RADIO ADA FM 107,7 MHz ...:::...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobri Pevaci, ja mislim da je Sasa bolje od Dejana Very Happy

_________________
I C E M A N
 
gary
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 244
Mesto: Apatin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

momci odlicno pevaju i pesme su im super!

_________________
Gary
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 13, 2005 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Decki su Klasa broj 1.Meni se vise dopada kako peva Sasa Ali i Dejan je dobar!
 
donigor
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2005
Poruke: 25

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 14, 2005 12:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicne glasovne mogucnosti a i pesme su im super
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 6:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nachi najjachi pejachi po glasovnim mogucnostima a i pesme su im extra

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
aco04
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 19 Mar 2005
Poruke: 1111
Mesto: Sydney/Doboj

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 7:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja mislim da su pjesme super. Za mene je bolji Sasa ali i Dejan je vrlo dobar.

_________________
We'll give of our best whether home or away,
At the end of the day they'll have nothing to say,
For when they're asked who's the man of the year,
Our own Thierry Henry's the name that you'll hear...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Sasa ili Dejan Matic? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  sledeća
Strana 1 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon