www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Idete li na praznike u svetinje ?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad pozelim idem,uglavnom za bozic,ali ne iz obaveze nego cisto da udovoljim svojoj zelji

 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idem u hram svetog save samo za bozic

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam se pricestila ima jedno par godina Crying or Very sad sramota ali je tako u crkvu da odem ali ne bas kada su praznici

_________________
vera,ljubav,nada
 
Svraka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 12
Mesto: Kingstown(Kraljevo)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 12:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je bolje ne ici u crkvu,a biti pravi vernik,nego kao pojedinci koji idu u crkvu i poste,a svaka druga psovka im je na racun Boga.
Postio sam ove godine prvi put citav post i osecao sam se fantasticno,pogotovo na pricescu.
Znam neke koji uopste ne idu u crkvu a cistiji su u veri i ispravniji od mnogih koji se kunu u Boga.
 
autentični srpski junak
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 249
Mesto: SENJE - Ćuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mi u svojoj veri trebamo da gledamo samo sebe i svoje postupke...
ne smemo se pogorditi i reći ja sam veći vernik od onoga koji psuje...
možda će baš njemu Bog oprostiti...
Bog i postoji zbog grešnih ljudi...
bezgrešnima nije ni potreban...
samo je Isus bio bezgrešan...
ništa ne sme da nas pokoleba i odvoji od Boga...
A vaskrsli Isus je na svakoj liturgiji prisutan...
i On posreduje u našem odnosu sa Bogom...
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na mnogim trugim temama sam pisao da sam veoma pobozna i da sam veliki vernik-pravoslavac.
Svake godine idem u crkvu i za Badnje Vece i Bozic,i za SV. Jovana,kao i za Zadusnice.
Posecujem crkve jer postujem obicaje Srpske Pravoslavne Crkve i!

_________________
Volim narodnjake
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne, neidem, ne volim tradicije, ne volim običaje i fakat ne volim popove, i neću se ni udat tradicionalno.

Ali to ne znači da nisam vjernik. Mislim da ne znači da si vjernik, ako skroz visiš u crkvi, a onda čim ti ne ide u životu kriviš Boga i istoga proklinješ, pa kakvi su onda to vjernici u crkvi, mislim krasno. Znam da nikad nisam sagriješila tako teško da ne mogu spavat, niti me ne peće savjest, tako da nemam potrebu za tako čime kao što je ispovjed. A ako vjeruješ u nešto , vjerovat ćeš bilo gdje da se nalaziš, a ne samo u crkvi. I znam da otkad pamtim za sebe nikada nisam psovala Bogove, ni svoje ni tuđe...
 
dada94
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, ugavnom pred velike praznike.
 
autentični srpski junak
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 249
Mesto: SENJE - Ćuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjena23 je napisao/la sledeće:
Ne, neidem, ne volim tradicije, ne volim običaje i fakat ne volim popove, i neću se ni udat tradicionalno.

Ali to ne znači da nisam vjernik. Mislim da ne znači da si vjernik, ako skroz visiš u crkvi, a onda čim ti ne ide u životu kriviš Boga i istoga proklinješ, pa kakvi su onda to vjernici u crkvi, mislim krasno. Znam da nikad nisam sagriješila tako teško da ne mogu spavat, niti me ne peće savjest, tako da nemam potrebu za tako čime kao što je ispovjed. A ako vjeruješ u nešto , vjerovat ćeš bilo gdje da se nalaziš, a ne samo u crkvi. I znam da otkad pamtim za sebe nikada nisam psovala Bogove, ni svoje ni tuđe...


tvoja volja ali ni ateisti se ne ponašaju mnogo drugačije...
ma kojoj veri da pripadaš...u bilo kojoj veri učiš da je Bog ljubav...
teško da će te ulica tome naučiti ali vodi ti svoij život kako te volja...
kao što rekoh možda će Bog baš tebi oprostiti grehe...
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa radi svojih prednika i mira u familiji,da mi starci ne razbijaju glavu:)
 
autentični srpski junak
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 08 Jan 2007
Poruke: 249
Mesto: SENJE - Ćuprija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je jedna disciplina koja je kao i svaka druga
i koja se uči stalnim odlaskom u svetinje...
često idem na liturgiju...
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tehnocar je napisao/la sledeće:


tvoja volja ali ni ateisti se ne ponašaju mnogo drugačije...
ma kojoj veri da pripadaš...u bilo kojoj veri učiš da je Bog ljubav...
teško da će te ulica tome naučiti ali vodi ti svoij život kako te volja...
kao što rekoh možda će Bog baš tebi oprostiti grehe...


hajde briši ča od mene, fanatici me isto fakat ne zanimaju 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Idete li na praznike u svetinje ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon