www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

arapska,turska muzika
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 26, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: arapska,turska muzika Na vrh strane Na dno strane

šta mislite o toj muziki,dali vam se svida,taj stil,mixevi....ja lično luda za takvom muzikom pogotovo kakav dobar mixič......... Very Happy Very Happy

 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ju volim poslusati,no nevolim ono zavijanje i ilahije...RAI glazba mi se svidja...obozavam Khaleda (npr.Aisha),a i Natacha Atlas ima dobre pjesme.. Wink a i poznato je da su mnogi narodnjaci kopije arapskog melosa,kao "Lane moje".

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super mi je ta glazba....

to je vjerojatno i razlog sto svi pjevaci iz ex yu podjonjuju bas tu glazbu Mr. Green

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

No ja sam pronasla nesto novo...indijsku glazbu,totalno sam luda za njom...Punjabi MC mi je zakon--- 8)

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i meni je panjabi mc odlican.jel mozda znas neki sajt s kog mogu poskidat njihove pjesmice?

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa cuj,klasicni filesharing programi ce mozda nesto naci...emule itd.,kuzis?

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
adi_dj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 2

sweden.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Downloadovo sam dosta stvari (arapske, turske, grcke) koje su kopirane od nasih estradnih umjetnika. Sramota.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma volim njihov orijentalni tanc, cak sam pohadjala i skolu za orijentalni tanc..... super su mi opuste me maksimalno Smile

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 9:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pesme su dobre ali ih ne razumem(kako onda znam da su dobre), muzika isto, pa ljudi ovi nasi narodnjaci ih kradu kao ludi... i onda to mi slusamo samo malo upakovano.
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha upakovano,da sramota da se pjesma tako učini,jer pjesma bi trebala izlaziti iz srca,duše,misli...a zna se nekad je još bilo ok,a danas sve nešto na x......što se tiče te muzike ja sam luda volim je slušat,dobro nerazumjem je nija al akobogda razumječu još malo.....klinka imaš kakve dobre pjesme........nadam se da neradim šta loše,da me neče ovi glavni ganjati.......
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa potrazi nesto od Natache Atlas,Cheb Mamija,Khaleda,a bome je i Zidovkinja Ofra Haza jako dobra!Ima jednu stvar koja se zove "Im Nin Alum"ili sl.

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stojim vam na usluzi po pitanju turske i arapske muzike,prijevodi textova sa arapskog, turskog i perzijskog... Wink

klinka je napisao/la sledeće:
Ja ju volim poslusati,no nevolim ono zavijanje i ilahije...RAI glazba mi se svidja...obozavam Khaleda (npr.Aisha),a i Natacha Atlas ima dobre pjesme.. Wink a i poznato je da su mnogi narodnjaci kopije arapskog melosa,kao "Lane moje".


Ali veste to je Azerbejdzanska pjesma, samo cestitam Joksimovicu ili vec onome ko se bavio tim poslom, uspjeli su i text da doslovice prevedu Twisted Evil

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> arapska,turska muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon