www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

arapska,turska muzika
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Dr_Nele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 18

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od kad je Dino Merlin poceo tu vrstu Muzike i ja sam poceo slusati turske pjevace. Ima ih dosta dobri kao Mustafa Sandal ili Haluk Levent. Pravo mi se svidja kad Orkestar svira.

 
n_i_n_a_k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja Amr Diab Smile
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dr_Nele je napisao/la sledeće:
Od kad je Dino Merlin poceo tu vrstu Muzike i ja sam poceo slusati turske pjevace. Ima ih dosta dobri kao Mustafa Sandal ili Haluk Levent. Pravo mi se svidja kad Orkestar svira.
Oprosti,ali moram reci da se Merlin "preserava"...njemu je samo do zarade novaca,i sad je kao postao veliki musliman,ma ajde... Shocked ontopic: Nabavite kompilaciju "arabian travels"...valja! Very Happy

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ima nekog densa u sebi moze biti dobro

_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima,house i trance i jungle... Wink

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
sabre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 244
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo poslusajte srpsku muzicku scenu i cucete sve hitove orijentalne muzike prepjevane na srpski jezik. New Evil

_________________
SK
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sabre,to sad vec znamo!Al moram reci da ima i dobre srpske verzije,nisu ama bas sve lose! Wink

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
mikonen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 130
Mesto: Antalya/Turkey

turkey.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dr_Nele je napisao/la sledeće:
Od kad je Dino Merlin poceo tu vrstu Muzike i ja sam poceo slusati turske pjevace. Ima ih dosta dobri kao Mustafa Sandal ili Haluk Levent. Pravo mi se svidja kad Orkestar svira.


Odkuda poznajes Haluk-a Levent-a (Levata)... Wink

_________________
 
grandpos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 08 Okt 2005
Poruke: 12

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je muzika . . . . . Pogotovo ambijentalne obrade i natacha atlas kao jedan od vodecih vokala tog zanra

_________________
CIAO Smile
 
Dr_Nele
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 18

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

klinka je napisao/la sledeće:
Dr_Nele je napisao/la sledeće:
Od kad je Dino Merlin poceo tu vrstu Muzike i ja sam poceo slusati turske pjevace. Ima ih dosta dobri kao Mustafa Sandal ili Haluk Levent. Pravo mi se svidja kad Orkestar svira.
Oprosti,ali moram reci da se Merlin "preserava"...njemu je samo do zarade novaca,i sad je kao postao veliki musliman,ma ajde... Shocked ontopic: Nabavite kompilaciju "arabian travels"...valja! Very Happy


Dobro sta se tice novaca i nekako se slazem s tobom. Ali pitanje je je stvarno snima ploce s hrvatskim i srpskim pjevacima sbog novaca?

To daje on neki velki vjernik je tacno. Ali uzmi mo jedan primjer: Ja sam bio 2004 u julu na koncertu na kosevu. Cim je prvu pjesmu odpjevao pozdravio je publiku s sellam aljekum sarajevo pa dobro vecer sarajevo. Kad sam kasnje dobio DVD to sellam aljekum se nije vidilo ni culo!!
Znaci da on nekakvog velikog Muslimana glumi nemoze biti ali da izbaci tipican muslimanski pozdrav tako bolje kod hrvata i srba prodaje moze biti.

mikonen je napisao/la sledeće:
Dr_Nele je napisao/la sledeće:
Od kad je Dino Merlin poceo tu vrstu Muzike i ja sam poceo slusati turske pjevace. Ima ih dosta dobri kao Mustafa Sandal ili Haluk Levent. Pravo mi se svidja kad Orkestar svira.


Odkuda poznajes Haluk-a Levent-a (Levata)... Wink


Imam jednog Jarana Turcina pa od kad sam zavolio tu muziku on meni prica o dobrim turskim pjevacima pa eto i o Leventu.
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima jako dobrih stvarchica.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 12, 2005 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima dobrih stvari....ali cini mi se da se ta muzika sada toliko fura da je trziste malo prezasiceno.....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> arapska,turska muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 2 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon