www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

arapska,turska muzika
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
djonzi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 1:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekad mi se vise svidi nasa obrada nego original pesma ali svakako mi se svidja takva vrsta muzike!

 
gheo
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 22 Jan 2004
Poruke: 1019
Mesto: Timisoara (Temisvar), Banat

romania.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da Jelena Karleusa peva jedna pesma - "Zene volo dijamante". Ona je jedna od Tarkan pesme. Smile
Mnogo od turbofolk u Ex-Jugoslavija, kao "manele" pesme u Rumunija, imala jedna izvor u orijentalna muzika. Ritam, melodija...
 
Guaranaman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 36

greece.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se turska muzika, uvek mi popravi raspolozenje... Pratim je na TV Balkanika.
 
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se takva vrsta glazbe...u zadnje vrijeme odusevljena sam pjesmom Esena mono.
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Guaranaman je napisao/la sledeće:
Svidja mi se turska muzika, uvek mi popravi raspolozenje... Pratim je na TV Balkanika.


Potpisujem, TV Balkanika je odlican...
Uvek ima razlicite muzike...
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 3:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako volim muziku sa Istoka... naj su mi Tarkan, Mustafa Sandal, Amr Diab, Nancy Ajram, Cameron Cartio, Arash, Ofra Haza, Khaled...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim je jer je to obicno folk, Tarkana obozavam, najbolja pesma mi je Dudu Mr. Green
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zadnje vrijeme slusam jednu Grup Hepsi.... Jako su originalne, i jednostavno dok sjedim na stolici se micem uz njih. Mr. Green Bas znam da objasnjavam stanja.... Mr. Green Mr. Green

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volim cistu tursku muziku....s obzirom da igram trbusni ples....ali cistu a ne ovi nasi sto prerade pa to je kao u modi....
 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako volite tursku muziku, poslušajte obavezno Arrow Rober Hatemo - Senden Çok Var
Čuo sam je u Turskoj, vrh je Exclamation Exclamation

_________________
Biti isti,
Biti poseban,
Biti slobodan,
Biti samo svoj!
 
jeliceva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: Arandjelovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 02, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radila sam 3 meseca u Tunisu prosle godine i od tada obozavam arapsku muziku...mada nisam uspela mnogo da se edukujem o njihovim izvodjacima,al nabavila sam par finih diskica.Mada,tunizani uglavnom slusaju muziku iz drugih arapskih zemalja,nemaju mnogo bas poznatih pevaca(bar koliko sam ja upucena)....mahom su najbolji iz Jordana,Sirije,Egipta...bas su mi ok Nancy Ajram,Elissa i George Wasouf.Al malo mi je teze da nadjem na nasim prostorima ovu vrstu muzike.Turska muzika je opet malo drugacija,sto zbog jezika,a i mislim da je komercijanlnija.Tarkan i Mustafa Sandal su mi super.
A ko sisa nase narodnjake,ja ih i onako ne podnosim.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 13, 2007 2:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se mnogo svidja pesma "Aicha" od arapskog pevača Khaleda, mada se to ne može uvrstiti u orijentalnu muziku.
Sting je napravio dobru stvar koristeći arapske motive( Desert rose).
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> arapska,turska muzika Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  sledeća
Strana 9 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon