www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Valentino Rossi
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 11:11 am    Naslov poruke: Valentino Rossi Na vrh strane Na dno strane

Doktor je osvojio 5.uzastopnu titulu,a 7.ukupno
vidim da ovde nije to propraceno
sta dalje,pokazao je da mu nije bitno koji motor vozi
da li bi trebao da predje u formulu,ili da se oprosti sada kada je na vrhuncu,da ne prodje kao sumaher?


 
Lonely Wolf
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 27

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doktor je doktor nema sta.Ja mislim da ce jos nastaviti da vozi motore i da ce sacekati sa prelaskom u Formulu 1.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema trenutno nista bolje od Doktora Mr. Green
Rossi sam je izjavio da ce 2006 da vozi jos motora a 2007 sta znam moguce je i da vozi formula 1 bilo bi interesantno

_________________
I C E M A N
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 27, 2005 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

di montecemolo je rekao da doktor treba samo da dodje i da kaze koliko da mu sipaju goriva u bolid.sipas i ne mislis Very Happy
svaka mu cast ako pronadje motiva da se vozi i naredne sezone,kad je vec pokazao da od njega nema boljeg
za njega nema kraja ja bi voleo da samo jos predje u kavasaki da ih malo proslavi i da im dokaze da motor nije bitan i da nisi tolike razlike u motorima ili mozda u ducati
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daleko najjaci među vozačima
možde ode i u formulu 1

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 18, 2005 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka mu cast, ja cuo da ne moze da ode u formulu 1 zbog sitne gradje recimo morao bi da se ugoji jedno 10-15kg jer njegova sadasnja tezina tj. snaga nije dovoljna za stiskanje kocnice pri brzini od 300km/h

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamislimo da Valentino stvarno ode u Formuli 1, zar mislite da ce biti uspesan kao i u moto gp?

Ja mislim da ne bi, cak ni kada bi otisao u neki naj naj team (Mercedes, Renault, Ferrari)

_________________
 
Tihomir007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Nov 2003
Poruke: 4

PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 2:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rossi je najbolji vozac ikad
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da...motora. To je skroz nesto drugo...

_________________
 
bate17
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 28
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 2:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doktor je doktor!!!Trebao bi da se okusa u F1 i to u Ferrariju!
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mogao bi da proba...to da..

_________________
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam nacuo da vjezba za f1 i da namjerava uci u skoroj buducnosti...
sto se tice motora on je stepenicu iznad svih ostalih!
Kralj na 2 točka!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Valentino Rossi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon