www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Valentino Rossi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 08, 2005 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mogao bi da proba ali mislim da ne bi uspeo tamo....
mike duan je isto probao ali je bilo dosta dosta slabo....naranvo nije vozio oficial trke vec ovako...
ali ko zna ...koliko sada tehnike ima u bolidu vozac prakticno samo sedi i nista ne radi...hehehe
rosi covek vozi....da se razumemo/..



_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
ivdza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 2:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rossi je doktor i to stoji. Ali za F1 ne verujem, pre svega nema gradju za to, njegovo zgoljavo telo nebi moglo da podnese G-sile u bolidu. Vise bi voleo da ostane u Moto GP-u, A i ta buva za F1 je verovatno samo marketinski potez.
 
Shaq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 152

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: Re: Valentino Rossi Na vrh strane Na dno strane

biske je napisao/la sledeće:
Doktor je osvojio 5.uzastopnu titulu,a 7.ukupno
vidim da ovde nije to propraceno
sta dalje,pokazao je da mu nije bitno koji motor vozi
da li bi trebao da predje u formulu,ili da se oprosti sada kada je na vrhuncu,da ne prodje kao sumaher?

Ako mu je vec dosadilo,bolje da se povuce...ipak on nije za formulu.Ma neznam kakav da je talenat,ipak je to veliki prelaz sa motora na f1...ako predje ja ne vjerujem da ce se snaci prve 2 godine

_________________
"It's not how hard you push along the way,it's having something in you to finish"-His Airness,Michael Jordan
 
slobolav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Dec 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Valentino Rossi Na vrh strane Na dno strane

za njega je motor svetinja.mislim da ce on jos dugo biti u svetu motociklizma,a prelazak u formulu 1 bi bila njegova najveca greska
 
cove
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Dec 2005
Poruke: 19

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 26, 2005 3:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

doctor je doctor. nema boljeg motociklista od njega, kralj

_________________
The Doctor 46
W.L.F
 
colosos
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Jul 2005
Poruke: 302
Mesto: Pozarevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 17, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni ono shto je Sena bio u formuli 1, to je Rosi u auto-moto trkama. A voznja formule i motora je nebo i zemlja, prema tome ne znaci da bi bio podjednako uspeshan i kao vozac formule. Nek ostane u moto trkama gde je neprikosnoven Wink

_________________
"Nasloni svoje vreme na moje,
duže će večnost trajati kada smo zajedno."
 
rile_89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2006
Poruke: 52

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najjbolji motorista na svijetu...Very Happy
 
shecky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jul 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra vozac !!! Obozavam ga i veliki sam njegov fan ! Sve najbolje ako ode i u formulu 1
 
Kralj Zaba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Feb 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez obzira na to sto sam mu upoznao ribu...ne znam jeli je on za formulu..ali i michael schumacher vozi veoma dobro motor pa mozda i valentina idu dobro formule 8)
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ga covek!!


_________________
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 36

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Legenda motociklizma...ne pratim ovaj sport ali samo za njega i znam

_________________


Love don't let me go
 
mnedic2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 114
Mesto: Paris

france.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rossi je po meni najveci vozac u povijesti ovog sporta.Covjek je dokazao da je najveci.Otici iz super jake honde, na slabasni yamahin motor(u usporedni sa hondom) i potuci tu istu hondu do nogu je nesto velicanstveno.Dokazao je da jacina motora nista ne znaci ako ga vozi pravi vozac.Legenda

_________________
Prc man
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Valentino Rossi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon