www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Valentino Rossi
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
***RaZoR***
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 28

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 518
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on je moj idol...ali zasto da se ne proba u formuli 1,mozda pretekne sumia nikda se ne zna

 
beganovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Feb 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma svaka cast covjeku,odlican je vozac,brzo se snalazi...Imam dosta njegovih clip-ova,a mozda je netko gledao onu utrku kad je otisao u onaj WC...Motor je lagano do ograde vozio,prislonio ga tu i onda preskocio ogradu i uletio u WC Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ma legenda je Razz
 
**victoriano**
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 5282

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 23, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valentino rossi se izmedju ostalog poceo da se trka automobilima a i otac mu ej bio u moto sportu
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kakva je samo bila trka u Francuskoj. Doctor je pokazao svima kako se vozi. Za 4 kruga sa 7. na 1. mesto, a da ne pricam sta je uradio Pedrosi, iako ovaj ima duplo bolji motor. Mnogo mi je bilo krivo kad mu se motor pokvario, ali sam je birao tim
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 25, 2006 4:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

doca je doca i ostace
 
27da03
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valentino rosi je tako dobar, u voznji niko mu nista ne moze, navijam za njega. mislimda nece jos na formule, nek se jos provoza na motorima
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 03, 2006 12:50 am    Naslov poruke: Re: Valentino Rossi Na vrh strane Na dno strane

biske je napisao/la sledeće:
Doktor je osvojio 5.uzastopnu titulu,a 7.ukupno
vidim da ovde nije to propraceno
sta dalje,pokazao je da mu nije bitno koji motor vozi
da li bi trebao da predje u formulu,ili da se oprosti sada kada je na vrhuncu,da ne prodje kao sumaher?


Ma Doktor je legenda... Momak ima dara, nema šta... Ali, iskreno, ne bih volela da predje u formulu jedan, bez obzira koliko mi je drag, mislim da to neće biti to... Naravno, za to sam da treba sve probati, ali, opet... Rolling Eyes

Volela bih još uvek da ga gledam na tom mestu gde je sad... Nema ništa lepše od toga kada mašina i čovek dišu u istom ritmu, i kada osetiš da je ona deo tebe... Kao što je to bio slučaj sa njim i njegovom Hondom, pa potom Yamahom...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 10, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u formuli mislim da ne bi mogao da napravi nista

bolje neka ostane na 2 tockica
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

On je no1 za voznju motora...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 12:20 pm    Naslov poruke: Re: Valentino Rossi Na vrh strane Na dno strane

biske je napisao/la sledeće:
Doktor je osvojio 5.uzastopnu titulu,a 7.ukupno
vidim da ovde nije to propraceno
sta dalje,pokazao je da mu nije bitno koji motor vozi
da li bi trebao da predje u formulu,ili da se oprosti sada kada je na vrhuncu,da ne prodje kao sumaher?
Za neupucene oj je poceo u auto-moto sportu voznjom kartinga pa je presao mna motore.Mada se cesto isprobasva i u relikrosu i wrc-u i to s dosta uspeha.Evo bas juce je izasla vest da ce da vozi na ovogodisnjem reliju australije i da je 7 novembra vozio mecku DTM,sampionata.Definitivno ima osecaj za brzinu i u sta god je seo dobro je vozio sto retko koji drugi vozac moze da postigne i da uradi.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rossi je neverovatno dobar vozac, kako motora tako i automobila.Perfekcionista je u svakom pogledu i, kao sto ste rekli, ima urodjen osecaj za brzinu.
Koliko je dobar govori i to sto se na svakoj trci na neki nacin poigrava sa ostalim vozacima ali to je znalo i da ga kosta titule u Moto GP-u...U poslednjoj trci je nepotrebno izleteo sa staze ali sta je tu je, idemo dalje.Nisam cuo da ce preci u F1 i ne bih to voleo; navikao sam da ga gledam na motoru i neka tako ostane Smile Mada, to je njegova volja, naravno, i ako tako odluci voleo bih da bude uspesan kao u Moto GP-u.

_________________
Master
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 11:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što bi u hercegovini rekli pravi je baja

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Valentino Rossi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon