www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Puskice da ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super... znam da se umanjiti moze u svakoj fotokopirnici ali gde to mozes prekopirati na prozirnu foliju? isto u fotokopirnici?

 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da...bar u nas to rade...to je ko ono za plasticiranje...ne znam kako da to nazovem tocno...

-a ima fora s onim valjcima...sto se sve napise na dugacki papir i namota na dva valjka,stavi u ruku i okrece palcom..to je isto super fora

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

folija je bolja... to se bar ne primecuje i ne pravis nikakve nagle pokrete... a sa valjcima u rukavu majice,duksa okreces olovku i to se da primetiti...

jos jedno pitanje: ti to odradis na kompu,napises sta ti treba i smanjis na odredjenu velicinu (na kompu) i onda samo odneses u fotokopirnicu i onda kazes da ti prebace to na foliju? a koji format najcesce koristis?
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 40

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja to na kmpu napisem i isprintam..pa tamo kad dodjem u fotokopirnicu vidim koja mi velicina najvise pase jer ja malo slabije vidim...umanjim i ona u tri velicine pa koja mi najvise odgovara u nju sve prebacim...

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
leggy
Samuraj
Samuraj



Godine: 47

Datum registracije: 24 Nov 2004
Poruke: 4140
Mesto: Tampico, Tamaulipas, Mexico

mexico.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije bilo ispita na koji nisam nosio puskice, mada ih cesto uopste nisam upotrebljavao...
Ali tu su bile zbog sigurnosti...

_________________
Viva Zapata y Subcomandante Marcos!
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka chast svakome, uvek sam bila za to da se svako snalazi na svoj nachin!

U sushtini ja i nisam bash neki maher za preisivanje, a za to vreme dok budem napravila pushkice, ja tju da nauchim, sem ako to nije, kako neko reche, fotokopiranje umanjene knjige, tada se vreme pravljenja bitno umanjuje. To je, bre, ljudi umetnost...i hrabrost!

Moje svojevrsne pushkice su zapravo pomotj-u dnu strane papira na kome radim (moj, od kutje, prazan) napishem blago, olovkom ono shto me zbunjuje ili shto ne mogu da zapamtim, a ruka/lakat, dok pishem, dodje preko toga. Ili, to u osnovnoj/srednjoj, beshe digitron, pa chak i gumica (king size, naravno, Smile ). Naravno, kada je test u pitanju, to otpada, Sad

A, pravo da Vam kazem, na pojedinim ispitima na faxu me je prosto bilo sramota da prepisujem, jer je taj predmet krajnje koristan & jednostavno ne bih imala obraza da imam diplomu za ... a da znam da tako krucijalne stvari nisam usvojila. Naravno, zato je bilo i onih drugih, 'izmishljenih', predmeta, kao npr. socijalna ekologija (na filoloshkom, da ne bude zabune), na koje chak i profesor 'zazmuri' dok Vi prepisujete iz KNJIGE.
Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 6:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
A, pravo da Vam kazem, na pojedinim ispitima na faxu me je prosto bilo sramota da prepisujem, jer je taj predmet krajnje koristan & jednostavno ne bih imala obraza da imam diplomu za ... a da znam da tako krucijalne stvari nisam usvojila. Naravno, zato je bilo i onih drugih, 'izmishljenih', predmeta, kao npr. socijalna ekologija (na filoloshkom, da ne bude zabune), na koje chak i profesor 'zazmuri' dok Vi prepisujete iz KNJIGE.
Wink


Hehe... koleginice...
To sa socijalnom je dobar fazon. Ja ne znam čoveka koji je taj ispit položio pošteno (izuzev drugarice koja ima trip da joj piše na čelu kad prepisuje i tad nije imala šta pametnije da uči). Mada, ona asistentkinja (koja je umeđuvremenu doktorirala!!! Na koju foru?!) je stalno izbacivala nekog... bar kad sam ja polagala. Ali, to nije ništa u odnosu na broj studenata koji su polagali. Ja sam bila fina pa sam prepisala iz smanjene knjige, a ne iz knjige Laughing
A što se stručnih predmeta tiče, stvarno ih je nemoguće prepisati. Jedino neke teoretske delove ispita, hehe, sto nikad nije dovoljno...

Ja sam prepisala sve sto se moglo prepisati, a da ne znam. Mislim, nije mi to fazon. Uvek učim. A kad nešto ne znam, lepo prepišem.

Sad samo da smislim kako da prepišem kulturologiju... Laughing 8)
 
Marina Dz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 27

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas ,ima fora, napises sve sto ti treba na manji papir i zasijes ga za unutrasnji rub majice ili na hlace i nikako ne moze da te skuzi. ma puskice su zakon. Smile Wink
 
dnumka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Jun 2004
Poruke: 138

PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da koristim ne previse, a ima i drugih tehnika npr. hendsfree ili sms poruke, sto bi neko ucio neku tamo sociologiju kad mu u zivotu nece trebati
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dnumka je napisao/la sledeće:
naravno da koristim ne previse, a ima i drugih tehnika npr. hendsfree ili sms poruke, sto bi neko ucio neku tamo sociologiju kad mu u zivotu nece trebati


Da, da, ja sam lichno ljudima slala poruke, 1. sluchaj-gimnazija, kontrolni, 2.-ekonomski fakultet, ispit u vidu testa.

Handsfree, utoliko lakshe ako si zensko i imash dugu kosu, (mada znam i momke koji su uspeli u istom i bez duge kose, Smile ), pa moze da ti izdiktira i chitava pitanja, koncept, ili, ispod klupe, ako je recimo test, pa chitaj & kuckaj.

Parola:snadji se! Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
kostacar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Okt 2005
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 06, 2005 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je osnovno sredstvo ne samo za polaganje ispita, vec i za ucenje. Dobra puskica je
vrednija i od samog udzbenika
 
ekonomista9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 97

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam pristalica puskica, nikada ih nisam koristio.Treba uciti, mrzim neradnike i one koji nesto mute.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Puskice da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  sledeća
Strana 2 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon