www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Puskice da ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 7:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda pomogne u osnovnoj i srednjoj ali sta ce ti na faksu, pa kad nesto i polozis kakve ti vajde ako to neznas


_________________
Vilenjakinja & Ja Post Team
Ika & Ja Super Team
 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 11, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boban11 je napisao/la sledeće:
Mozda pomogne u osnovnoj i srednjoj ali sta ce ti na faksu, pa kad nesto i polozis kakve ti vajde ako to neznas


Hehe, pa vajda je u tome što na faksu učiš gomilu gluposti koje ti u životu neće trebati! Recimo, kod mene na faxu imaš predmet koji se zove socijalna ekologija, a ja studiram španski. A taj ispit polažu apsolutno sve grupe na filološkom fakultetu. Još nisam upoznala čoveka to nije prepisao. Takvih ispita ima koliko hoćeš.
 
smartbuy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 174
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 14, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neverujem da je bilo ko, osim mozda patoloskih slucajeva, zavrsio srednju skolu bez puskica! Ucenje jeste bolji i sigurniji nacin od puske, ali zar sebi ne treba malo olaksati zivot?

_________________
Oj rakijo da si blize bogu i njega bi oborila s nogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam samo protiv toga da sto ovi sto ni jednom nisu procitali knjigu i napisali su pusketine a ne puskice poloze ispit... a ja koja se ubijam uceci puknem i to 2 puta!!! Evil or Very Mad
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 21, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znas kako andrejice, ja uvek sa sobom imam puskice, znala - ne znala...za svaki slucaj. Ali mora se praviti razlika izmedju prepisivanja sa sopstvenih puskica, koje smo sami pravili, tako ipak prelazili sve to sto smo napisali na njima, ulozili i vreme i trud Mr. Green (mozda cak i vreme dovoljno da se nauci sve to)....od onih koji uzmu recimo tudje puskice i tako prepisuju ... ili prepisuju od drugih.

Moj tata je profesor (i to bas na mom faxu) i vazi za strozijeg profana... On recimo ima neko pravilo da kad vidi da neko prepisuje sa puskica, njemu ce samo uzeti to i ostaviti ga dalje da radi ... dok ako vidi nekog da prepisuje direktno iz knjige ili da prepisuje od nekog drugog, njega ce momentalno izbaciti napolje ...
Ima tu neke logike....

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
si-fu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 90
Mesto: Sremska Mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 31, 2005 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa svima koji su rekli da puskice olaksavaju skolu. Zasto si mi ne bismo malo olaksali!? Profesori nam ionako dovoljno zagorcavaju zivote. Ja sam odlican ucenik i bez obzira na to ponekad pripremim dobru "artiljeriju". U gimnaziji je takav rezim da ne mozes uvek biti spreman za svaki predmet. Kod nekih profesora jos i mosez da se izvinis, ali posle... Ko god kaze da nikad nije prepisao nesto s puskice ili od druga, drugarice iz klupe, taj laze. Moja mama predaje u istoj skoli u koju ja idem i ona me razume sto se tice puskica. Na kraju, ipak smo mi samo ljudi.

_________________
Da li ste nekad jahali ruzicastog ponija!?
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 12:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz rijetko kojeg ispita se moze proci samo na listice. Listice su dobre ako treba samo da te podsjete, a inace ako nisi nista ucio... mislim da je mrka kapa. Sad
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jaoj meni je nekad toliko krivo sto nisam napravila a moze da se prepisuje....to jest bilo mi je krivo sad uvek pravim za svaki slucaj Razz

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
Pittsburgh
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 67
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam na pravima i tamo se sve polaze usmeno tao da nema puskica.Tako da sam ja na jednom ispiti morao da koristim SMS i naravno uspeo.Za to stvarno trebas da budes lud.
 
onua
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jun 2004
Poruke: 467
Mesto: under the sky

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 06, 2005 9:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lakše mi je da naučim nešto, nego da sate provedem praveći puškice... Ali obavezno pokupim neke od onih koji su ih iskoristili Mr. Green
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 07, 2005 4:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ljudi to je mozda prolazilo kod nas ali ovde nema terorije..barem ne na fakultetu.. Ovde kad izadjete na pismeni ispit em sto ima jedno 100 drugih studenata koji su u susednim klupama (ali ipak toliko udaljeni od vas da vam treba dvogled jer su stalno neke hale u pitanju) em sto imate nonstop neke posmatrace -po jedno 5-6 njih na ispitu tako da nema TEORETSKE sanse da prepisujete.. pregledaju vas od glave do pete kad udjete..Kape se skidaju, pernice se ne unose (samo hemijske i olovke).. Vide li oni da vi ipak varate na ispitu i uhvate li vas.. suspendovani ste a moguce da budete ui totalno izbaceni s univerziteta pa vi vidite vredi li.. Sto se mene same tice..nisam nikad koristila puskice .. navikla sam da se za sve pomucim u zivotu i pravo da vam kazem zato i cenim svaki svoj uspeh a iz neuspeha pokusam takodje ponesto da naucim... Wink
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 08, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nikad do sada nisam koristio puskice, ali sto da ne, ako ne spremim lepo ispit lepo je imati nesto kao podsetnik, mada i mobilni dobro dodje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Puskice da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  sledeća
Strana 3 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon