www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Puskice da ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 30, 2009 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

heheheh ... ma vecina to koristi moze se reci Laughing


_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
Catt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Feb 2008
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 07, 2009 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Puskice su dobre u slucaju kada se radi o gomilu nepotrebnog gradiva, koje bi se samo bubalo napamet i zaboravilo nakon dva dana. A svi smo svesni koliko u skolstvu ima nepotrebnih informacija, koje nikada u zivotu ne bismo iskoristili..
 
Djole 555
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2009
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek..
Moze se i prepisati zavisno od toga kakav je profesor....
 
cherry-girl
¤¤Vatra i Led¤¤
<b>¤¤Vatra i Led¤¤</b>





Datum registracije: 21 Maj 2009
Poruke: 3250

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 25, 2009 7:53 pm    Naslov poruke: Re: Puskice da ili ne? Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Puskice da ili ne? Koristiti ili ne?
ja npr neznam da ih koristim,ili ne napisem dobru lekciju na puskici,ili ne mogu da je koristim ili mozda je jednostavno ne znam koristiti... ko zna?
vec dva puta sam prosla da mi drugarice izlaze na ispit sa puskicama tako da nisu nista ucile i poloze ispit a ja koja sam dan i noc strebala ne polozim ispit... dali je to pravedno?
vi,koristite puskice ili ste pravedni?


Pa sad, dok napisem, mogu i nauciti.
Kopirati od drugog, tesko se snalazim sa tudjim rukopisom(ako su pisane), pa neki izdvajaju iz gradiva nesto sto ja ne bih, i tako.
Uglavnom NE.
Sjecam se iz srednje, drugarica ih je uvijek pravila hehe, ona ima lijep rukopis, tako da je moglo;na klupi bi napisala ona naslove neke i oznaku L i D( lijevi dzep, desni dzep Laughing Laughing Laughing Laughing ).
Inace sam smotana u prepisivanju, sa puskicama pogotovo Crying or Very sad .
Vise sam voljela po klupi sarati Laughing .
 
Nina-so-96
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2009
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 04, 2009 9:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam imala...Pa su me jednom ulovili Embarassed ..Hahaha...Od tad ne koristim... Cool
 
lahaine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 25 Jun 2005
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 09, 2009 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam ih koristio za ne strucne predmete kao sociologija, kvantitativne ...i tako neke gluposti ... a inace to je samo za sebe gore. Boli profesora uvo ti si samo jedan od 10000
 
šćepan mali
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Maj 2009
Poruke: 312
Mesto: na obroncima Romanije

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 01, 2009 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

какве пушкице телефон је закон.
 
laki:
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2009
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 14, 2009 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zilika je napisao/la sledeće:
e pa ja si sve istipkam na komp sta mi treba...odem da umanjim....pa odem da to prekopiram na prozirnu foliju...onda prozirnu foliju stavim na stol i nikad ne skuze Very Happy



a kako to prebacis na foliju meni nije jasno da li tekst prebacis bas na foliju???
ja sam pitao u fotokopirnicama ali oni kazu ne znaju sta je to i da to ne rade!??/
 
PC maniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Dec 2009
Poruke: 129

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 23, 2009 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne koristim puskice!
 
SGF92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Nov 2009
Poruke: 4
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 30, 2009 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Xa,xa,xa..... Najbolji FAZON za puškice...


Idite kod kineza ili u one prodavnice sve za evro ili dolar...
Kupite 20 običnih,providnih, OKRUGLIH hemijski... Veoma su jeftine.........
Stvar je u tome što ištampate puškice (naravno u odgovarajućem formatu,otprilike 3) i ubacite ih u hemijske....
E sad,problem je snaći se kako menjati hemijske na pismenom zadatku.... Ja to radim tako što obučem širok duks,tako da mogu da stavim, malo niže od zgloba desne ruke, znojnicu u kojoj su hemijske... Poređate hemijske tako da znate gde koja stoji (po lekcijama je najlakše) i takoooooo....
Čitate i menjate hemijske,a profa pojma nema! Cool Cool
 
Ghost Of rose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 18 Feb 2010
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 25, 2010 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daaa,mislim da je to sastvani deo srednje skole... Very Happy Ima jednostavno nekih stari koje su skroz nerazumljive, nepovezane,a nagomilane i nema sanse da se nabubaju napamet...

_________________
...Odakle smo na ovu tudju zemlju pali da bi i zadnji komad duše pod ovim nebom zakopali, tamno nas prekrilo, srce oslepilo,a snovi k'o umorni putnici su stali...
 
nedaub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jun 2007
Poruke: 21

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 11, 2010 10:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da..... Bash su korisne.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Puskice da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  sledeća
Strana 33 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon