www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Puskice da ili ne?
Strana 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 1:38 am    Naslov poruke: Puskice da ili ne? Na vrh strane Na dno strane

Puskice da ili ne? Koristiti ili ne?
ja npr neznam da ih koristim,ili ne napisem dobru lekciju na puskici,ili ne mogu da je koristim ili mozda je jednostavno ne znam koristiti... ko zna?
vec dva puta sam prosla da mi drugarice izlaze na ispit sa puskicama tako da nisu nista ucile i poloze ispit a ja koja sam dan i noc strebala ne polozim ispit... dali je to pravedno?
vi,koristite puskice ili ste pravedni?


 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristio sam u srednjoj i osnovnoj ali sada na faksu mi ne trebaju, mada je uvek dobro napraviti koju za svaki slučaj, možda ti potreba.

A o tome šta je pravedno a šta nije nebih mnogo raspravljao. Svi smo navikli da idemo linijom manjeg otpora pa se skoro sve uvek završava na prevaru

_________________
 
matkebg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 15 Dec 2004
Poruke: 73
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puskice su vrlo dobra stvar ako ih sam pravis...ja nemam pojma da baratam sa njima, ali svaki put kad sam ih pravio (bez obzira sto ih nisam koristio) polozio sam ispit zato sto dok ispisujem i crtam puskice naucim vise nego kada strebam, tako da glasam za puskice pa makar bile i u dzepu Very Happy
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 4:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, to je cudo jedno nevidjeno samnom Mr. Green
U srednjoj skoli, pravila sam puskice za one predmete koje sam m r z e l a!!! I uvek bih prepisala, pa taman mi profesor sedeo u krilu Laughing ! A na faksu.......ma Boga nije bilo, cak ni da pomislim da to uradim! Noge bi mi se odsekle, pri samoj pomisli!!! Embarassed Uopste mi nije jasno, ni dan danas, sta se to desilo samnom! Laughing Laughing Laughing

_________________


 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne volim puskice, ne znam zasto, vise volim da dobijem makar i 6icu, ali da znam da je to bilo za to sto sam naucila... a ne recimo 10ku, i posle kao wow dobila sam 10 a sve sam prepisala.... puskice nikako!
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 28, 2005 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da koristim ... kad god je to moguce .. pa cak i onda kada nije.
Nazlost postoje neki profesori kod kojih kada kazes od reci do reci isto kao u knjizi dobijes 10, a isto to, samo interpretirano na svoj nacin, bude 6... Pa kod takvih 'slucajeva' zasto se muciti i uciti nesto, kad ako se prepise moze mnogo bolje da se prodje...
Ovo su rekviziti sa mog poslednjeg ispita Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene samo zanima kako mozete da koristite te male knjige???
sta ako vas se pitanje nalazi npr. na 120 str. uzmete puskicu tj malu knjizicu i pocnete je listati... i kako da je zadrzis i na toj strani??? nije to malo upadljivo sve izvesti????
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
mene samo zanima kako mozete da koristite te male knjige???


Mozes da je stavis ispod dlana na stolu. Meni je bar najlakse da prepisujem sa samog stola. Asistenti obracaju paznju na one koji se vrpolje, muvaju nesto ispod stola, okrecu se, suskaju...A ja to pod dlan, kao pridrzavam papir na kom pisem i profa ce proci pored mene i misliti da sam dobro dete jer se nisam pomerila vec 3 sata Smile

naravno mozes i ispod stola da je drzis, ali to je mnogo zez..Kad god neko naidje moras da sklanjas, pogled ti seta, svaki put kad sklonis pogled sa puskice izgubis red gde si stao...bezveze

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a kako ces da listas? i dali ti uopste vidis sta tamo pise? mislim to ako je formata 3x3 znaci da je jako malo i da sadrzi jako mala slova....

mislim svaka cast za to... ali ja stvarno neznam kako bi mogla to da koristim.. pogotovo ako ima oko 100-200 strane...
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e pa ja si sve istipkam na komp sta mi treba...odem da umanjim....pa odem da to prekopiram na prozirnu foliju...onda prozirnu foliju stavim na stol i nikad ne skuze Very Happy

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e... vidis.. ta prozirna folija je nesto jako pametno... sada si mi dala dobru ideju...
a onda cak nemoras ni da je pokrivas rukom.. naravno pod uslovom da je klupa izsvrljana zar ne?
 
zilika
Banovan!

Veštica sa bičem
Veštica sa bičem



Godine: 39

Datum registracije: 10 Nov 2004
Poruke: 19331
Mesto: na brdovitom balkanu,izmedju istoka i zapada,tamo gdje narod voli da puca i jedan drugog da napada..

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 29, 2005 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da....isvrljana klupa....izvuces je kad je asistent vec pregledao indekse i uzeo potpis..il sta vec kod vas rade . i u pol frke nitko nece tvoju klupu pomno promatrati

_________________
:macka: mos me pljuvat,slobodno pljuj...al pred mnom imas tremu,ja sam broj jedan za tebe pi*** ovdje u svemu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Puskice da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  sledeća
Strana 1 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon