www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Puskice da ili ne?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
---X---GIRL
[●Sancta ஐ Sapientia●]
<b>[●Sancta ஐ Sapientia●]</b>



Godine: 31

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 16644

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 07, 2010 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da zasto da ne, vrlo su korisne ponekad Embarassed Laughing Laughing Laughing


_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno!

Parola snađi se
Laughing
 
TEMPTATION
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 16 Sep 2009
Poruke: 3364

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 06, 2010 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristila u srednjoj skoli,ili sam ih sama pravila ili sam isfotokopirala
Isfotokopirane su mnogo preglednije...
Na faksu ni ne pomisljam na to...

_________________
Sto ne boli to nije zivot,
sto ne prolazi to nije sreca.
 
Tasha11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2011
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 01, 2011 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nee Sad previse sam smotana za to, ali ako dosaptavanje pomaze, zasto da ne.Smile
 
droger
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2011 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo da otkrijem veliku tajnu velikog prepisivaca, tj mene Smile, kada idete na ispit mozete ispitnu svesku ispisati ispisanom olovkom, pod odredjenim uglom slova na papiru ce se raspoznavati i tako hemijskom olovkom samo prepisete ono sto ste vec ispisanom olovkom napisali, nadam se da ste razumeli tehniku...
 
bjdarko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Sep 2011
Poruke: 47

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2011 3:31 pm    Naslov poruke: Re: Puskice da ili ne? Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
Puskice da ili ne? Koristiti ili ne?
ja npr neznam da ih koristim,ili ne napisem dobru lekciju na puskici,ili ne mogu da je koristim ili mozda je jednostavno ne znam koristiti... ko zna?
vec dva puta sam prosla da mi drugarice izlaze na ispit sa puskicama tako da nisu nista ucile i poloze ispit a ja koja sam dan i noc strebala ne polozim ispit... dali je to pravedno?
vi,koristite puskice ili ste pravedni?



A šta će vam sve to? Pa i ovako gradivo je redukovano i ne vredi nošta. A kada ni to ne pročitate vi onda nemate pojma šta tamo radite.
 
NeterS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 14 Jan 2012
Poruke: 1
Mesto: Ni na nebu ni na zemlji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 14, 2012 5:32 pm    Naslov poruke: Re: Puskice da ili ne? Na vrh strane Na dno strane

bjdarko je napisao/la sledeće:
andrejica je napisao/la sledeće:
Puskice da ili ne? Koristiti ili ne?
ja npr neznam da ih koristim,ili ne napisem dobru lekciju na puskici,ili ne mogu da je koristim ili mozda je jednostavno ne znam koristiti... ko zna?
vec dva puta sam prosla da mi drugarice izlaze na ispit sa puskicama tako da nisu nista ucile i poloze ispit a ja koja sam dan i noc strebala ne polozim ispit... dali je to pravedno?
vi,koristite puskice ili ste pravedni?



A šta će vam sve to? Pa i ovako gradivo je redukovano i ne vredi nošta. A kada ni to ne pročitate vi onda nemate pojma šta tamo radite.



Realno iz mog iskustva kad sam isao na faks uvek si mogao max staviti 25 do 30 posto gradiva na puskice. Naravno mnogo je lakse prepisivati ukoliko znas gradivo.

_________________
Someday we'll be dead and none of this will matter...
 
kokos992
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 27

Datum registracije: 09 Feb 2010
Poruke: 44

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 12, 2012 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek !!
 
madona83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Dec 2008
Poruke: 3
Mesto: Beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2012 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dok te ne uhvate sve je dozvoljeno! Mr. Green
 
Alfa rent
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 21 Maj 2013
Poruke: 1
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 21, 2013 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kada god procenim da li mogu da koristim puskice, ja to i uradim. Uvek se pre toga raspitam kod ostalih studenata, kakav je profesor, pa ako moze, sto da ne... Ipak je mnogo lakse sa puskicama... Very Happy zivele puskiceee Very Happy

_________________
http://www.alfarentacar.co.rs Rent a Car beograd
 
gox76
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 10 Maj 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 14, 2013 1:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da i ne. Da, jer puškice treba da koriste đaci i studenti koji su NAUČILI, pa zapišu poneki detalj, koji ne mogu da zapamte. Ne za one koji uopšte nisu učili. Pa ti i ne znaju da se snađu na puškicama, naročito kad uzmu tuđe.

_________________
Vreme za ljubav istice, nas dvoje vise nikada ni novi a ni stari...
 
savamartinovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2013
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 28, 2013 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja uvek posteno
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Puskice da ili ne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  sledeća
Strana 34 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon