www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Specijalno za Hogara ...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 08, 2004 3:13 pm    Naslov poruke: Specijalno za Hogara ... Na vrh strane Na dno strane

Živim na jednom od mnogobrojnih Karipskih ostrva, pored prelepe prirode svakoga dana vidjam i prelepe žene. U početku nisam imao dovoljno hrabrosti da im pridem, ali jednom je moralo da dodje do tog neizbežnog kontakta. Sobu u kojoj živim 2X sedmično je posećivala mlada Haićanka (15god.)da bi je pospremila. To je uvek bio za mene praznik za oči, bila je nižeg rasta, sa jakim guzovima i malim i nabreklim sisama.Tog dana je imala na sebi kratku tanku haljinu iz jednog dela koja je pokazivala svaki detalj njenog već oznojenog tela.

Dok je nameštala krevet savila se nad njega i ja joj ugledah obrijan pičić izmedu jakih crnih nogu. Izgubio sam svest...nešto mi je tresnulo u glavi ....u sledećem trenutku sam već bio iza nje...prislonjen uz njene čvrste guzeve i svom se silinom naguravao na nju....u trenutku su mi se našle njene mlade čvrste grudi u rukama i ja sam počeo da ih mesim. Pala je na krevet i počela da se otima...ali sam je ja i dalje držao podamnom i sve jače pritiskao na krevet...trljajući sada već svoj nabrekli ud o njene crne guzeve koji su bili tvrdi poput kakve lubenice.Počela je da mi priča nešto na francuskom koji ja nisam razumeo...

Video sam joj mlado lice koje je već bilo orošeno znojem....usta su joj bila poluotvorena i teško je disala...zavukoh joj ruku izmedu nogu i veoma teško stigoh do pičića jer su joj noge bile stisnute...ali nakon par pokušaja ona ih blago opusti što je mom prstu dopustilo da lagano sklizne u njenu vrelu unutrašnjost....tada je njeno telo počelo da se nekontrolisano pomera...ljubio sam joj oznojena crna ledja i kožu koja joj je bila tako meka ....Reših da polako izvršim zamenu...izvdih polako prst i prislonih svoj glavić na ulaz njenog pičića...skliznuo sam kao munja i ona se prope i zastenja....mene je opet uhvatila nesvestica..ali nakon par trenutaka počeh da se nabijam još jače u nju. Ona je počela da jeca i polako je uhvtila moj ritam...

Već sam bio čitav u njoj kada ostetih da ću uskoro da svršim...izvadio sam BiiiiP koji je goreo kao užaren i razmakao joj crne guzeve...ukaza mi se ružičasti mali otvor na koji sam prislonio glavić i polako počeo da ulazim u nju...bila je jako uska...počela je da steže guzu..ali već je bilo kasno..glavić je već bio u njoj..pčeh siloviti da se zabijam u nju i nakon nekoliko trenutaka bio sam napola u njoj..osećao sam jak pritsak guznjeg prstena oko svog BiiiiP..ali sam se i dalje nabijao u nju.

Stenjala je i vikala..ali sam je ja i dalje stiskao za ramena i silovito se nabijao u njeno malo crno dupence....napokon sam bio čitav u njoj...tada je uhvatih za bokove i uspravih tako da smo bili u klečećem položaju...ona više nije ni imala snage da se otima...i tada sam počeo da je divljački navlačim na BiiiiP...svo vreme mi je BiiiiP bio stešnjen njenim guznjim prstencom ali je sada i ona počela da se nabija i meša...stenje i viče...nakon par trenutaka....ekplozija!!!!....mrak....napunio sam joj dupence svom spermom koju sam imao u jajima mesec dana.

Žurno je odjurila u kupatilo i sela na wc šolju...... Kasnije smo otišli na ručak....i šta da vam pričam...to sve traje već 5,6 meseci, a željno očekujem da joj dodje drugarica, pa da sve to odradimo u troje. Hasta la vista



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Specijalno za Hogara ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon