www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

ono shto...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
acamar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Sep 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istin asta je stanje uma?

 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 1:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eli... ja govorim o pravom bondu ( uostalom to je irelevantno, smo primer kako se razvija, ako polazimo sa stanovishta da je chovek zaista 007 ) , iz razloga da bih jednostavnije pojasnio moju teoriju, ili razmishljanje..ne vezuj se za ime ili lichnost.to mozemo biti i ja kao nikola, ili ti kao eli..ne bitno je, bilo ko. tezishte je na tome kako se on pretstavlja, ko je on..znachi u tome ima vishe razlichitih istina. ako je on zaista dzejms bond !!!! druga istina ne postoji, konachna je, jer on jeste dzejms bond ... Wink

sve drugo su istine, ali? ne prave , ne konachne, samo njeni surogati..delovi koje u njegovom punom imenu i prezimenu chine jedinstvo.

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shvatila sam te pravilno mojne da mislis nisam, i ja sam uzela primer figurativno... ali je ovo jos jedna tema u kojoj smo voda i vatra Smile

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 02, 2005 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Istina je jedna, laži je mnoštvo. A tko će se u tom mnoštvu olako snaći? Prekratak nam je život da bi dosegli istinu. Moje mišljenje je da to i nije tako bitno, svi mi znamo tko smo šta smo i šta nam je činiti. Ja, recimo, razmišljam o mogućnostima.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
miki10
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 156

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 17, 2005 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

istina je uvek jedna i apsolutna. ljudi sebe lazu i ubedjuju da su njihove predstave o istini upravo ona. ali ponavljam, uvek je jedna jedina. pogresne predstave o istine razlog su zbog cega je neki ljudi smatraju relativnom.

sanjice, ti si moja istina Very Happy
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj ko laze, laze samog sebe. Sve se otkrije.
Najbolje je biti okruzen ljudima kojima verujes.
A ako ispadne da te i oni lazu, okrenes novi list.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> ono shto... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon