www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojeg ste pevaca videli uzivo?
Strana 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:43 am    Naslov poruke: Kojeg ste pevaca videli uzivo? Na vrh strane Na dno strane

Kojeg ste pevaca/pevacicu videli uzivo?

Lepu Brenu, Mile Kitica, Acu Lukasa, Dzeja, Bebeka, Alena islamovica, Tifu, Gorana Bregovica, Indiru Radic, Maju Tatic...



_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 4:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam od estradnih umetnika ( pevacha/pevachica ) video ..

Draganu Mirkovic, Neleta Karajlijca, Lepu Lukic, Gocu Lazarevic, Seku Aleksic, Boru Drljacu, Nedeljka Bilkica, Jelenu .. to je to ( ja mislim )

A sto se tice pevaca koje sam mogao da vidim jer su gostovali u blizini su Zeljko Joksimovic, Viki Miljkovic, Mitar Miric, .. ali nazalost sto radi prevoza sto radi finansijskih mogucnosti u to doba nisam mogao da odem da ih gledam Sad

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 7:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poshto volim da slusham narodjnake, obichno borvim po kafane, stvarno nebi znao da vam kazem koliko njih sam slushao

poshto su mi "moravska noc" i "prestiz" relativno blizu, a tamo poznati gostuju skoro svaki vikend....

ali npr. nisam a voleo bi da vidim i chujem uzivo: Jahara i Sherifa

imam neke njihove pesme uzivo......ali nije to-to
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 8:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zbog posla sam upoznala skoro cijelu estradu hrvatske, Severinu, Doris Dragović, Arsen Dedić, Kemal Monteno, Marijan Ban, Nina Badrić, Divas, Vesna Pisarović, .....
A od narodnih pjevača nisam nikoga.. Rolling Eyes Sad

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Mil-KG
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 29 Sep 2005
Poruke: 257
Mesto: Aschaffenburg

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Video sam :

Mila Kitica, Lepu Brenu, Cecu, Acu Lukasa, Dzeja ...

_________________
Mil-KG
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

video sam
jelena karleusa,dragana mirkovic,mirko kodic,stanisa paunovic (legenda vlaskoj musiku)

_________________
I C E M A N
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

indira radic,mile kitic,mitar miric,zeljko joksimovic,sejo kalac

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
danij
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 557
Mesto: SABAC/SCG

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sasu i dejana matica,marka bulata,sergeja cetkovica,zeljka joksimovica,srdjana milosevica,zeljka sasica,blizance,natasu bekvalac,........

_________________
*D*a*n*i*j*e*l*a*
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

indiru radic sam videla na Surcinu... putuje zena Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 3:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

TAPovce, Night shift, Saka Polumentu, Van Gogh, Darkwood dub, Moloko, Stereo MC's, Trickya... ma sve sa EXIT 03 i jedino Saka od narodnjaka! Very Happy

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 5:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brena....ceca.....joksimovic.....z. samardzic...cola....oliver dragojevic....c. dion......madonna....j. groban......black eyed peas....i jos neke ali su vecinom strani, ovi su mi bili najbolji...... 8) Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
Nigel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 12:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bulata , anu nikolic , bijelo dugme , colu ,danijelu vranic ...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Kojeg ste pevaca videli uzivo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  sledeća
Strana 1 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon