www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojeg ste pevaca videli uzivo?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam videla Daru,Dzeja,Jelenu Karlusu,Kseniju Pajcin,Vladu Georgijeva,Cecu...


_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 09, 2005 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidio sam halida beslica,mile kitica joksimovica,indiru radic,draganu mirkovic a prekosutra cu vidjet seku aleksic u zagrebu

_________________
Lepo naslepo, te tvoje usne stranca
ma, lepo do bola kad pokupis neznanca
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti

Lepo naslepo, ni kajanja, ni srama
ni juce, ni sutra, ni dzentlmen, ni dama
ljubi me ti, nikada te vise necu videti
al' koza pamti
 
Beat_93
Dance Šmeker
Dance Šmeker





Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 4215
Mesto: Loznica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sretao sam ih sve u bgd-u i budvi, acu lukasa, kebu, tri fx, gocu trzan, ove nove zvezde gledam svaki dan... New Evil
 
sivigruja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 204

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 10, 2005 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aco pejovic, zeljkoi joksimovic...
 
ilca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 06 Okt 2005
Poruke: 47

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

akija,edo maajku,gobca,husa,jaju,škoru
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh puno njih.... da probam da nabrojim
Cecu,Lepu Brenu,Zdravka Colica,Natasu Bekvalac,Vesnu Djogani,sve zvezde granda,Dadu Polumentu,Saku Polumentu,Marka Bulata,Sasu i Dejana Matica,Daru Bubamaru,Djule-Van Gog,Bajagu,Acu Lukasa,Gocu Trzan,Jelenu Jevremovic,Jelenu Karleusu,Acu Pejovica,Blizance,Danijelu Vranic,Romanu,Ok band,Balasevica....
ima ih jos kad se setim dodacu

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Bojan Zajecar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 29 Avg 2005
Poruke: 24
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tonija(Divlje Jagode)i ostatak ekipe,Tifu,Boru djordjevica,cecu,harija i td...

_________________
=[:B-Boy:]=ZA=
 
Kikibombona
Zvezdana prašina
Zvezdana prašina



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 1022
Mesto: U nepoznatom predelu..znam samo da je izmedju jave i sna, javite mi ako naletite na putokaze!

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proeskog, HMH, Colica, Balasevica, Boru Dj, Bajagu, Z. Pusenje, Van Gogh-a , Nesu Galiju, Amadeusovce, Bulata, Trzan, Bekvalac, Trik fx, Samardzica, Joksimovica, Dzeja, OK bend, L. Brenu, N. Bebe, Ivanu Jordan, Negative auu pa ljudi stvarno ne znam.. ima ih puno...
 
StefanKG
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 71
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 11, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vladu georgijeva,pevaca amadeusa,ok benda,miroslava ilica,seku aleksic,tanju savic,bojana marovica,sanju djordjevic,indira,boru djordjevica,era,miroslav ilic i jos neki
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo setila sam se jos par njih koje nisam navela Hari,Dzej,Brega,Sergej Cetkovic,Tina Ivanovic,Amadeus,Zeljko Joksimovic,Garavi sokak,Tifa,Z.Samardzic,Maja Marijana....

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
the game
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 12 Nov 2005
Poruke: 32

ireland.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dino merlin,hari mata hari,haris dzinovic,sasa matic,aca lukas,joksimovic,dara,saban
 
What?
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 11 Nov 2005
Poruke: 13

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 12, 2005 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seka, Jelena Karleusa, Tanja Savic, Stevan Andjelkovic.... Sako Polumenta

ali da znate kakav je osecaj kada je Jelena u blizini... pored mene je prosla,a da videla sam i Lepu Brenu, Kneza....iiiiii.... ok band, generacija 5, van gogh....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Kojeg ste pevaca videli uzivo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  sledeća
Strana 4 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon