www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kojeg ste pevaca videli uzivo?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
hip_hop
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas sinoc videh skaba iz beogradskog sindikata Very Happy


_________________
...brate sve se vrti oko postovanja...
 
clubfox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 94
Mesto: Gradiška

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnjeg Nikolu Rovkica
 
Soomi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sabana, lepu lukic, tozovca,cuneta,
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svojoj listi od jučer dodajem i Luku Nižetića kojeg sam sinoć upoznala. Jako je simpatičan i drag. Smile

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 12:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pevače srpske ni jednog,video sam dosta ruskih(kad je neki praznik pa njih dosta pevaju), ali video sam DJ David Guetta, DJ JIM, Axwell i još dosta malo poznatih

_________________

 
pacca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jan 2007
Poruke: 10

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuj video!Pricao bolan!
To bi bio dugacak spisak,a sto se tice narodnjaka,ne bih bas da ih gledam i da mogu!
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

videla sam Sergeja opet... 8) To je kao da sam ih sve videla.
 
fafafalu
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mile Kitica-Stoju,Lepu Brenu,Sasu Matica,Gogu Sekulic,Ciru,Anu Nikolic,Amadeusa i ima njih jos samo nemogu da se sjetim
 
mimy616
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 80

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam vidjela Cecu - na koncertu u ljubljani
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vesnu iz Djoganija vidjam bar jednom mesecno u kraju.. a onom bekiju bekicu sam kao mala sedela u krilu posto je isao kod iste frizerke kao ja.. a videla sam i anabelu na stanici... i ne mogu da se setim dalje, ne racunajuci koncerte...
 
Nikolakej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 134
Mesto: Cacak

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovako video sam Zeljaka Samardzica,Anu Nikolic,Tijanu Dapcevic,Aca Pejovica... xD
 
Ed Hunter
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Mar 2007
Poruke: 11
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ih nekoliko al sad mogu da se setim samo Bruce-a Dickinson-a. I to kad je bio sa svojim bendom (IRON MAIDEN) u bg-u.

_________________
And I know what I want
When the timing is right
Then I'll take what is mine
I am the clansman...Freedom
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Kojeg ste pevaca videli uzivo? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 34, 35, 36  sledeća
Strana 35 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon