www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mile Kitic ili Mitar Miric ? Ko je bolji ?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
tomislav horvat
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 1378
Mesto: ...Zagreb grad kojeg imam rad...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 6:51 pm    Naslov poruke: Mile Kitic ili Mitar Miric ? Ko je bolji ? Na vrh strane Na dno strane

vase misljenje ko je po vama bolji pjevac ko ima bolje pjesme.....?

 
SLAKI33
Banovan!

Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 04 Avg 2005
Poruke: 760
Mesto: U snovima mnogih...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 6:57 pm    Naslov poruke: Re: Ko Je Bolji Mile Kitic ili Mitar Miric? Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su oboje cool,ali Mile je ipak bolji,zar ne? 8)

Rekoh li ja da se u mnogo cemu slazemo?Meni je najbolja pesma od mileta "Zemljotres" i "Plava ciganko".

Edit by PiNkLaDy...ovo moze i u jednoj...spojila sam ti poruke...
 
MaLa_MaJa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 173
Mesto: novi sad

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuu ne znam od mitra volim "idi kuci maloletnice josh si mlada za poljubce idi kuci jer ja sma njen ja sam njen i zaljubljen "Smile
a od Mileta " mala poveli smo noc u plamenu mala zaspala si na mom ramenu hej mali dijamantu ti zenski prevarantu ti nemash nemash prava nazhivot moj ... " Smile
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 11:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa kakvo je to pitanje opce??? Very Happy samo je jedan car ~ KITIĆ....s njim se nitko ne moze mjerit, mislim da on nema konkurenciju...
pozivio on nama i pjevo jos 100 godina!! Smile

_________________
 
Nightmare
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 2933

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da si postavio pravo pitanje i prilicno me obradovao sto moram da se zamislim. Tesko je odluciti se. Pokusacu da napravim malu analizu oba pevaca. I Mitar i Mile dugo pevaju i imaju prilicno dobre pesme. Sto se glasovnih kvaliteta tice, moje licno misljenje je da Mile Kitic bolje peva. Sto se kvaliteta pesama tice, Mile je ceo svoj rad i nove albume usmerio ka turbo folku i ne snima vise pesme u starom fazonu. Mitar se dokazao u turbo folk pravcu ali i dalje na svakom albumu ima poneku pesmu u starom fazonu.
Takodje je Mitar na poslednjem albumu dokazao da je u stanju i sam da napise pesmu kao sto je "Ni za sto godina", ciji je on tekstopisac. Kada ovo stavim na vagu, nisam siguran da mogu lako da se opredelim ali valjda sam dao smernice onima koji su na pragu odluke Mr. Green

_________________
The sun is the same in a relative way but you're older, Shorter of breath and one day closer to death.
 
MilosJS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 778
Mesto: Sid

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je i Mitar i Mile ali je po meni bolji Mile Kitic.

Pozdrav,
Razz Razz Razz
 
sheba_diesel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 183
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko je odluciti,ali i ja sam za Mileta

Zasto bas ti,moja ikono sa zida... 8)
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 06, 2005 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Mile je jedan i neprevazidjen

''Moja prva ljubav,moj prvi predjen most,moja prva ljubav moja nevinost,moja prva ljubav sada svetom hara postala je kraljica trotoara''...mislim sta reci

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja vise volim da slusam Mileta Kitica najbolja pesma mu je ''Moja prva ljubav" Mr. Green

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Mile je zakon, a pema od njega koja mi se najviše sviđa...... KRALJICA TROTOARA...

_________________
 
bobanlepi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 21 Jan 2005
Poruke: 60
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemojte Kitica previse prehvalit. Sjetite se samo Mitrovih hitova:
- Gledam drinu
- Ne moze nam niko nista
- Samo kazi,
- Voli me danas vise nego juce

itd... Very HappyVery HappyVery Happy

A legende su obojica, nema sta Wink

_________________
uzivaj zivot dok mozes (posle kad se ozenis, sve je gotovo...sala Wink )
 
fatboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 246
Mesto: Banjaluka, RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2005 9:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma Mitar je definitovno bolji !
-Palim zadnju cigaretu
-Ljubila je prvi put
-Zivela ljubav
-i ove sto je bobanlepi naveo... to su pjesme prave...

A od Mile ima nesto... npr. case ljubavi ... Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Mile Kitic ili Mitar Miric ? Ko je bolji ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon