www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lepa Vestica i njenih jos lepsih 1000 poruka
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 3:52 am    Naslov poruke: Lepa Vestica i njenih jos lepsih 1000 poruka Na vrh strane Na dno strane

Draga Vestice tkzv. moja zeno Laughing ,

Evo da kao neko ko mi je veoma brzo usao u srce i ko je veoma brzo postao neko meni veoma drag ti otvorim cestitku za tvoju 1000 poruku. Sta da ti kazem .. kako kazu " prvi machici se uvek bacaju u vodu " ali tvoje prvo "mache " je tebi dalo jednu osobu u tvoje ruke, mene Embarassed ...

Sta da ti kazem. Veoma si mi draga postala. Kad sam poceo da kucam na ovome forumu nije bilo nikoga iz Kanade pa sam se osecao veoma usamljeno. Sa tobom na forumu, meni je uvek prijatno da dodjem na forum i pricam sa nekim ko je tako blizu mene i ko je meni postao tako drag u veoma kratkom vremenu.

Zelim ti sve najbolje u daljem pisanju i druzenju na ovom forumu.



Cmox,
The Kid






_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 4:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ijao, pa ti si bwe toliko sladak da ne mogu da ti opisem...ostala bez teksta, iako sam te terala da mi otvoris ovo Smile al nisam mislila da ce da bude ovako DEEP... you're the greatest :redlips2: :love_u:

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
shalabajzer
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 26 Maj 2005
Poruke: 731
Mesto: Bogu iza treger

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 7:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka chast Veco....

bole li ruke od pisanja??? Rolling Eyes
 
gaga021
Banovan!

~ Little sweet Angel ~
~ Little sweet Angel ~



Godine: 42

Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 12412
Mesto: * Tamo negde je srce moje u ponoru tvojih lazi da utehu trazi ostalo*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 8:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka chast Veco

Sve najbolje samo tako nastavi Razz Wink

_________________
da budemo ti i ja
ona zemlja sto se ne menja
tvrda zemlja od tvrdog kamenja

 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitke Veco, bravo....zelim ti jos puno puno puno poruke Wink

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitke "slomljena".... :vezbe: :vezbe:

:kapa: :vezbe: :naklon: :huhu: :zadihani: :kapa: :truba: :ruzica: :naklon: :patike: :truba: :vezbe:

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaka cast i od mene bravo jos malo pa cu i ja na prvi sprat Mr. Green

_________________
I C E M A N
 
ZOZEFINA
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 03 Jul 2005
Poruke: 2340
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo tako nastavi, cestitke i od mene

_________________
Sve se oko mene kretalo i bujalo, zivelo zivotom koji ja nisam osecala. Praznina, strasna praznina u glavi i grudima ispunjavala je moje trulo telo
***************************
Ovo je mesto gde sve stvarno prestaje gde mali deo mene krije se, secam se nekada nesto sam zelela i nekud sam krenula
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cestitamooooooooooooo!!! :pivopije:
Ostavi ti nas sve u prizemlju...al' neka neka ... stici cemo te mi Razz
osim ako ne zbrises brzo do drugog Mr. Green

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ljudi...svi ste vi ili skoro tamo ili ste me davnooooo presli Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
cika Kure
Majstor
Majstor



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 6913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast i od mene. Sad mi je jasno sto Boki više ne svraca u Ujmud - lepse mu je pored tebe Wink 8)
 
Little_dress
~50% angel & 50% devil~
~50% angel & 50% devil~



Godine: 43

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 3035
Mesto: Dream world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast.

Samo napred.

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Lepa Vestica i njenih jos lepsih 1000 poruka Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon