www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zenska tuca u filmovima
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahha,...meni to tako glupo.Jos kad vidim da se potezu za kosu, pa tako su smotane, i mrzim inace da vidim cure kako se tuku, a na filmovima je ta glima jos gora.... Rolling Eyes
Inace rijetko kad vidim zensku tucu na filmu ili seriji.... Wink



_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
kisjeli kupus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 13 Dec 2005
Poruke: 19

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

roselyn sanches u rush hour 2 sa nekom kineskinjom,

_________________
You might be thinking to yourself, did he fire five shots or six? You also have to ask this, Do you feel lucky? Well, do ya punk?
 
..::[ TuCko ]::..
~Brat Slatke Breskvica~
~Brat  Slatke Breskvica~



Godine: 35

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 11008
Mesto: Novi Sad/Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 19, 2005 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao sam puno takvih filmova i to je bas bezveze, aj da bar reziraju taj deo da je realnije nego...svasta Mad

_________________
acronis
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kill Bill i Uma Turman sa Deril Hanom! Definitivno, posebno scena kada bosom nogom zgazi oko!!!

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni bzv da vidim i musku tucu a kamoli zensku

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 27, 2009 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malo je realnije na filmu kada se dve ribe mlate,
nego kada neka ribica od jedva 50 kg mlati nekog kafanskog
ološa koji ima 100 kg i 2000 tuča iza sebe.
E to ne mogu da gledam,još kad ga udari sa rukicom on leti kao da ga je voz udario.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Zenska tuca u filmovima Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon