www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ana Karenjina
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 6:17 pm    Naslov poruke: Ana Karenjina Na vrh strane Na dno strane

Imam manji problem! sledece nedelje mi je istoimena lektira, i tu se srecemo sa mojim problemcicem, saznajem da ta knjigica ima 1200 strana!!! Dali neko moze malo da mi pomogne bar da mi kaze o cemu se tu radi?

 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 30, 2005 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brale...knjiga je dobra....a ti mnogo trazis...

Komplikovana je dosta za ukratko objasnjenje...Eto Ana se na kraju baca pod voz....to je vrlo bitan momenat...
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 11:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad si mu otkrila poentu. Wink

_________________


 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 11:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne moze se 1200 strana opisati u nekoliko rijeci. Knjiga je dobra za procitati, ja sam je citao prije vise od 10 godina i dobro se sjecam nekih stvari.
Ali u principu su tu uvezane dvije fabule, jedna je vezana za Anu i njen ljubavni, avanturisticki zivot koji tragicno zavrsava kad se ona zbog nesretne ljubavi baca pod vlak, a druga je vezana za Leva i njegov mirni, stalozeni i pomalo filozofski pristup.
Sad kad se to razmota u 1200 stranica...
Postoji i film, ali film obuhvaca samo prvu fabulu. Smile

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ce ti ovo biti od velike pomoci Wink

al ti ipak preporucujem da kad budes imao "visak" vremena da procitas i knjigu...vredi da se procita.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 07, 2005 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj hvala ti ovo ce mi biti od velike pomoci! Hvala ti puno!!!

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 08, 2005 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knjiga je super, ima nekih dosadnih etalja i opisivanja i mnogo likova Very Happy al super je,svidja mi se tema knjige..
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 9:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e ukucaj na googlu ana karenjina sadrzaj i naci ces sve ili otdiji na www.lektirice.net tu sam ja nekada kao mladi skolarac ''citao'' lektire
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 09, 2005 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno koga god pitam kaze da je knjiga strava samo sto mozda ima malo previse detalja Rolling Eyes

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
jura4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jun 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 10, 2005 8:05 pm    Naslov poruke: poanta Na vrh strane Na dno strane

najvaznije

svaka sretna obitelj nalik je jedna drugoj, svaka nesretna nesretna je na svoj nacin
 
Sandman82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2005
Poruke: 23

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 10:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Steta je ne procitati ovakvu knjigu. Ja sam je procitao na letnjem raspustu. Jeste obimna, ali je nisam ispustao iz ruku. Takodje sam imao problema sa lektirom - nisam mogao da citam Crnjanskog, Dervis i smrt i sl. ali Zlocin i kazna, Cica Gorio i Ana Karenjina su me odusevili. Zato kad budes imala vremena obavezno procitaj!

(edit by CharmedS
ode se na Edit i ispravi se greska)
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 27, 2005 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo to.
Steta je neprocitati takvu dobru knjigu.

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Ana Karenjina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon