www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ana Karenjina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
popkatapetl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 28, 2005 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e znas kako ,vazno ti je da kazes da je to drustveno-psiholoski roman ,i da navedes npr.bitne psiholoske momente Ane Karenjine ,kad ona vidi onog malog coveculjka kako kove nesto ,ja mislim (citala sam to pre dve god. imaj u vidu!) ja mislim da kove neko gvozdje ,sto moze da nagovesi sine voza pod kojim ce se kasnije baciti , momenat kad se poradja i tdddd. ali druga knjiga je mozda mnogo vaznija ,ako imas malo vremena .

 
klopi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 29, 2005 2:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Malkice sam zakasnio, ali barem mogu da komentarisem knjigu! Knjiga je super, a recenica koju je pomenuo Jura4...Fantasticna je!
 
skitla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mogu da ti pomognem, znam je pola napamet ,procitao sam je 4 puta ,a jos cu ,toliko je dobra ,a i filmove sam gledao dve verzije, ,Sta treba da radis ,pocni da citas to je sve ,videces neces moci da prekines sve dok joj korice zadneje ne vidis Rolling Eyes

_________________
Zivi kako mozes, kad ne mozes onako kako hoces.
 
plany
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 91

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 01, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasika. Obavezno procitati.
 
Ganga014
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2005
Poruke: 38

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 3:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se redovno raspravljam sa profesorkom o Ani Karenjini, cak i posle pola godine. Ajmo devojke, branite je! Zar je ona predstavnik morala, ljubavi, uzvisenosti, nedostiznosti, zrelosti, neznosti, osecajnosti ili i nesto drugo? He he he! Non stop vrdim da je i to drugo, ali vise nego ono prvo!!! Zar nije kucka sto je ostavila sina? Sta je u opste i htela od Vronjskog? I tako... POZ
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa ako se malo udibis i nije toliko losa!!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
i_d_i_o_t
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 88

russia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

procitao sam je ali mislim da je knjiga i poprilicno dosadna,bolje bi preporucio rat i mir mnogo je zanimljiviji i ako je poprilicno dug

_________________
znam da nista ne znam
 
crni_bombarder
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 10 Mar 2005
Poruke: 60

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi smo svi napravili greshku veliku ako bi smo ti pomogli da iz nasih citanja ti shvatis radnju i poruku tog romana.Knjiga je svjetski klasik,nikada ostariti nece,zato ako ne i nekolika puta,makar jednom sjedi i procitaj...Vjeruj mi da se neces kajati...U svakom slucaju koristi, a cim koristi znaci da ne skodi...pozdrav

_________________
da li znate da Vas volim
 
trafic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 27 Dec 2005
Poruke: 134

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je sad zao sto je nisam procitala kako treba kad je trebalo u srednoj da citam kao lektiru...nasla sam ukratko o knjizi sto je neko drugi napisao, dobila dobru ocenu i tu stala. Sad mi je zao i sigurno cu je procitati i to uskoro.

A savetujem i tebi da je procitas jer je knjiga odlicna.
 
Curly_Angel
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 725

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je stvarno odlicna...Bas mi se svidela...Nije kao ostale lektire

_________________
Ko to kaze da Andjeli nisu chupavi???
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E dobra je knjiga ali ima previse detalja i previse je opsirna....patetika za mene Exclamation
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 23, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je klasik svetske književnosi i treba je pročitati.

Po meni, loše je što se u našem sistemu obrazovanja lektira tretira kao "bauk" pa se klincima smuči čitanje i tako lako odustaju od čitanja velikih dela koja mnogo doprinose opštem obrazovanju.

Knjiga je puna deskripcije, i ako se čita detaljno može 100% da dočara scene koje prate fabulu.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Ana Karenjina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon