www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ana Karenjina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
mitric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 56
Mesto: Zrenjanin

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobra je knjiga.
ne svidjaju mi se glavni likovi , bolji su kiti i ljevin.
kraj je malo glup Shocked


 
penelope
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 108

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 8:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je super, jedna od retkih lektira koja mi se svidela. Jeste jako duga, ali ja sam je procitala za veoma kratko vreme. To je knjiga koju treba da procitaju i oni koji nisu ljubitelji knjizevnosti.
 
Boki_89
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 653

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zar nemislite da je malo preopsirna? moje misljenje je da je to sve moglo da stane u 500 strana i da bi onda bila perfektna, ovako su je malo rastegli...

_________________
S E R B I A__F O R E V E R
 
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ona je dobra zato sto ima 1200 strana. Na 500 ne bi to bilo to. Malo smaraju oni delovi o kosidbi, ali je extra
 
lavtolstoy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 226
Mesto: Roma

italy.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

onaj tko misli da je ana karenjina odlicna knjiga neka procita rat i mir ako ima vremena i ako vec nije procitao
stvarno ne znam koja je bolja
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Knjiga je zanimljiva i dobra..
samo Ana Karenjina je jos jedna povodna zena u nizu koja se zaljubljuje brzinom vjetra..
ne svidja mi se njen opis...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo ukratko kako sam ja to nacuo od onih koji su procitali i dobio 5 kad sam sve povezo.Ana je nasla ljubavnika i bila je u dilemi koliko se secam ipak je to bilo pre 5 godina dal da ostavi muza i ode s ljubavnikom ili ne.na kraju je zavrsila slavno -bacila se pod voz i to je to......inace trudio sam se da je procitam al smorio sam se jos na pocetku kad je poceo da opisuje tipa mladez na komarcevoj guzi.....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
erak89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Grubo i lose receno to je to, i realizam (pravac knjizevnosti) je takav da se sve do detalja opisuje.
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je odlicna, i ponovo bih je citala
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knjiga je odlicna....stvarno vredi je procitat!!!!!
bas sam pre neki dan citala nesto o jelena karleusa negde i kad su je pitali sta misli o ana karenjina ona je rekla:ne znam njena dela,al obecavam mojim vjernim obozavaoca da cu uskoro neko njeno delo procitat Laughing
 
lara85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Sep 2006
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam procitala samo prvi deo za drugi nisam imala zivaca
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 2:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se i nije bas dopala...nisam neki ljubitelj klasicne knjizevnost, a Karenjina je po meni samo jos jedan ljubavni roman...mnooogo bolji od ostalih, ali ipak vise izvikan nego sto je stvarno dobar...ne znam...meni vise lezi moderna knjizevnost

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Ana Karenjina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon