www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ana Karenjina
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~
::  
Autor Poruka
Wrathchild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma fuj je knjiga i iz moje tacke gledista stvarno ne znam kako se bilo kome moze svidjeti
ali opet o ukusima...


 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pročitala samo zato što je u lektiri, sama tema je OK, ali knjiga i opisi su koma, tko to još voli čitat
 
serz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iako smo imali za lektiru pročitati samo prvi dio, za dvije večeri sam pročitala oba dijela..i knjiga je super, mada je psiha glavne junakinje Question ..valjda kao i kod svih cura, uključujući i mene.. Confused Smile
 
la_descarada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 204

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi trebalo da procitas knjigu...jer je zaista dobra...

primi jedan savet: nemoj sve lektire u skoli shvatati kao obavezu..potrudi se pa procitaj neke...bar zbog opste kulture!! Wink Wink

p.s. obrati paznju na psiholosku analizu ane karenjine!pozz
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam pitanje, i vrlo mi je hitno! Da li neko od vas moze da mi ukratko napise fabulu Ane Karenjine?
Ja sam Anu Karenjinu procitao, i nasao par prepricanih clanaka o njoj na Netu, ali nigde se ne
pominje to kako knjiga pocinje, ko je sa kim ozenjen etc. Znaci neko ako zna sled dogadjaja ove knjige
da mi napise jer ja stvarno ne znam, a hitno mi je!!!

pozz
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogledaj na prvoj strani ove teme, tj. poseti Arrow http://www.znanje.org/lektire/i22/06/02iv0610/02iv0610.htm Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 06, 2007 8:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo draga knjiga Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
sasaklaric
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Mar 2005
Poruke: 211
Mesto: rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je ona sto je kod hadžića satro voz???

ma dobra je to knjiga, vrijedi svih 1200 strana!
 
Ghost Of rose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 18 Feb 2010
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 12:49 pm    Naslov poruke: ANA KARENjINA - prepricavanje Na vrh strane Na dno strane

Stvarno nemam ni volje ni vremena da citam ovu knjigu... Ako je neko raspolozen da mi je preprica,sto opsirnije, bolje i ovde da citam 10 strana, nego ona dva dela..... Rolling Eyes Ili,ako neko zna neki sajt gde vec ima prepricana.....unapred hvala....

_________________
...Odakle smo na ovu tudju zemlju pali da bi i zadnji komad duše pod ovim nebom zakopali, tamno nas prekrilo, srce oslepilo,a snovi k'o umorni putnici su stali...
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 09, 2010 4:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema je spojena sa vec postojecom. Malo vise paznje prilikom otvaranja novih, molicu lepo.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Ghost Of rose
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 18 Feb 2010
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Oket.....sorry...i hvala.... Smile

_________________
...Odakle smo na ovu tudju zemlju pali da bi i zadnji komad duše pod ovim nebom zakopali, tamno nas prekrilo, srce oslepilo,a snovi k'o umorni putnici su stali...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Književnost ~ -> Ana Karenjina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon