www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Avon vs. Oriflame
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 10:46 pm    Naslov poruke: Avon vs. Oriflame Na vrh strane Na dno strane

Koja vam je kozmetička linija bolja i zašto?
Meni je Oriflame čista katastrofa, od ruževa koji su presuhi do krema i losiona za tijelo koji mi smrde! Parfemi isto ne valjaju. Jedina svijetla točka su im sjajila za usne.

Avon kupujem godinama i prezadovoljna sam, obožavam njihove lakove i sjajila, maskare i sjenila, jedino ne valjaju olovke za oči jer od njih plačem Mad

kakva su vaša iskustva?


 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avon mi je 100put bolji.. ima sve sto zelis Smile avon je supar kakovost..
Najbolji so mi ruzevi Very Happy
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 33

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 4:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Avon je bolji!!!

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni jedan ni drugi uopste. Bar meni.
Ne volim da narucujem sminku preko kataloga jer boja nikad ne bude kao sto je prikazana u njemu.
Najvise volim da kupujem u parfimeriji.
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nisu ni jedan ni drugi nesto dobri mada sam ranije koristila Avon ali nije mi bas nesto odgovarao.

_________________
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u zadnje vrijeme sam se okrenula avonu.ima mi nekako bolje proizvode.obzvam njihove kuglice...one boje zemlje
 
Lelaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 30 Avg 2005
Poruke: 80

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni, mnogo je bolji Avon.
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni najiskrenije ne valja ni jedno ni drugo.i avon je ista fora ko oriflame u 90% stvari su totalno slicni cak i u ambalazi.na prvi pogled se vidi da su to tvrtke istog tipa po meni nekvalitetne.rijetko kojim proizvodom sam bila zadovoljna Rolling Eyes

_________________
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avon mi se ne svidja shto nijedna boja nije ista u katalogu kao u realnosti, od krema dobijem neku alergiju... mora da je zato shto koshtaju 200 dinara Rolling Eyes
u avonu mi se svidja svega par proizvoda, to su: olovka za ochi ljubichasta i onaj arrabian glow sjaj za usne... =)

shto se tich oriflame-a, takodje kreme nikako ne valjaju, kao ni gelovi i preparati za kosu..
ruzevi mi se svidjaju, jer nisu uopshte suvi (e sad, ako kupish onaj od 150 dinara, naravno da tje biti suv) i boje su iste kao u katalogu =) to znam jer uvek naruchim od drugarice kad dodje neki ruz i zadovoljna sam... kao i sjaj.

u principu obe kompanije su chisto sr anje.. i nekvalitet...

ja se drzim L'Oreala i Max Factora, jeste da redje dopunjujem tako kolekciju shminke, ali imam kvalitet na licu...

_________________
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

semidelux je napisao/la sledeće:
avon mi se ne svidja shto nijedna boja nije ista u katalogu kao u realnosti, od krema dobijem neku alergiju... mora da je zato shto koshtaju 200 dinara Rolling Eyes


E sad...to sa bojom je apsolutno tacno... Shocked
A što se krema tiče, nažalost tu važi ona dobra stara "koliko para toliko muzike"...
Iako cena ponekad (tj. uglavnom) ne opravdava kvalitet ja sam za to da se uzme što kvalitetnija krema za lice...
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 11:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Babily je napisao/la sledeće:
semidelux je napisao/la sledeće:
avon mi se ne svidja shto nijedna boja nije ista u katalogu kao u realnosti, od krema dobijem neku alergiju... mora da je zato shto koshtaju 200 dinara Rolling Eyes


E sad...to sa bojom je apsolutno tacno... Shocked
A što se krema tiče, nažalost tu važi ona dobra stara "koliko para toliko muzike"...
Iako cena ponekad (tj. uglavnom) ne opravdava kvalitet ja sam za to da se uzme što kvalitetnija krema za lice...


evo ja sam jednom u Avona naručila lak boje kože, a došao mi je tamnocrveni Shocked
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to ti je uglavnom najveci problem te dve firme.... Shocked
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Avon vs. Oriflame Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon