www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skijanje u SCG i ex-YU...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
xxx89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 4:05 pm    Naslov poruke: Skijanje u SCG i ex-YU... Na vrh strane Na dno strane

neznam koliko pratite skijanje u scg ali kada mislite da ce scg imati dobre skijase? i zasto hrvati napr. imaju dobre skijase?

 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 5:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad ova zemlja bude imala para za takav sport jer on iziskuje mnogo mnogo para znam iz iskustva jer skijam od kad znam za sebe i imam prijateljicu koja je skijasica ali dostigla je neki vrhunac napredovanja a za dalje joj trebaju mnogo para ili neki dobar sponzor tako da nevidim buducnost SCG u skijanju 8)

_________________
 
draganamj
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 30 Dec 2004
Poruke: 571
Mesto: pogodi gde

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 01, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja se slazem sa ULT_RAS -om ali isto tako i zavisi od nasih planina i uslovima na njima
kada bi imali malo bolje sredjenije staze sigurno bi bilo vise zainteresovanih za ovaj sport i samim ti i ovaj sport bi napredovao
 
pop67
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Okt 2005
Poruke: 3

PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skijanje je sport u usponu,tacno da je u osnovi vrlo skup,ali dodatno opterecenje za nadarenu decu prave i celni ljudi ski saveza scg,koji roditeljima pomenute dece nista ne olaksavaju odredjenim beneficijama(besplatan ski pass,odelo sa nacionalnim bojama),vec ih jos i vise opterecuju troskovima sto prevoz,placanja trenera koji nisu ni blizu trenera koji nadarene sportiste treba da usmere ili nauce necemu novom.slazem se da vama da trba dosta truda i sredstava da bi se ovaj sport ispratio,i neretko trba zakucati na mnoga vrata za sitnis gde se obicno dozivljavaju razocarenja i ponizenja.ovo pisem iz iskustva,roditelj sam drzavnog rekordera i samo ja znam sta rade i kako se ponasaju celni ljudi naseg skijanja.
 
xxx89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 8:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ali srbija ima planine za to i moglo se nesto napravit
 
agnus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Okt 2005
Poruke: 20

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda ne spada pod ovaj topic.... ali 89' sam bio na skijanju na Kopaoniku. Zanima me da li je netko skijao tamo i kako to sve skupa izgleda sada?
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo pozdrav svim ljubiljeljima skijanja!!!!
Ja sam poslednji put bila na skijanju na kopaoniku 2000-te i nije bilo lose sve dok
naredne godine nisam otisla na Jahorinu pa prosle u Austriju i stavarno uzivala su skijanju!!! Very Happy
Nema kod nas ljudi koji bi dali pare za skijanje nedaju ni za neki popularniji sport a kamoli za skijanje koji se kod nas slabo promovise!!!
Ako neko zeli da ide na skijanje za malo para preporucujem Jahorinu-ima dosta kuca koje se iznajmljuju a tamo se mozete iskijati (ako vreme posluzi) i provesti u sasvim ok!!! Very Happy
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 04, 2005 11:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

skupo:da! daleko:da! staze :mmmmmmmmmm.!alpi:i do preko 4000 m ( austija, nema )!sneg :uvek ( glecheri )!.....svica ! raj za dasku, skije , itd.............!

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ivobole
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 22 Okt 2004
Poruke: 90
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kod nas je taj sport zakrzlja
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 23, 2005 1:30 pm    Naslov poruke: Gde ici? Na vrh strane Na dno strane

Ljudi gde ce te ici ove zime na skijanje?
Ako neko ima neke zanimljive ponude neka javi!!!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 5:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cula da je svica super,tako da cu verovatno tamo...bio je jedan moj drug i kaze da su staze fantasticne i da svica pruza pravo zadovoljstvo za skijase....a sto se tice nas i nasih staza i skijasa,mislim da bi to sve bilo mnogo bolje kada bi se vise ulagalo u to...kada bi se staze malo sredile i kada bi eventualno napravili neke vestacke staze gde bi skijasi imali uslova da treniraju tokom godine...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
Nikola-ka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 27
Mesto: Karlovac

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 17, 2005 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za dobre skijaše treba da se poklopi nekoliko stvari (mada može da bide izuzetaka).
Treba da ima što više skijaških terena, da se na neki način potakne masovnost, iz te masovnosti treba uočiti one koji imaju talenta i "brusiti" ih da se vidi koliki je njihov domet, i naravno treba puno financijskih sredstava jer za vrhunsko skijanje nije dovoljno osloniti se samo na sezonsko treniranje kad ima snjega na lokalnom terenu nego treba na skijama biti gotovo cijele godine... npr ledenjaci po Alpama, Južna Amerika i slično.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Skijanje u SCG i ex-YU... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon