www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prva HNL
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ko ce biti sampion Hrvatske 2005/2006??
Dinamo Zagreb
71%
 71%  [ 5 ]
Varteks
0%
 0%  [ 0 ]
NK Rijeka
0%
 0%  [ 0 ]
Kamen Ingrad
0%
 0%  [ 0 ]
Hajduk Split
28%
 28%  [ 2 ]
NK Osijek
0%
 0%  [ 0 ]
neki drugi klub :)
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 7

Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 30, 2005 2:08 am    Naslov poruke: Prva HNL Na vrh strane Na dno strane

Cao dragi navijaci,

ova tema sluzi za sve ljubitelje HNL!
Ovde mozete da upisite za koj tim navijate, koji su vam omiljeni igraci, da li pratite tekucu sezonu i sve najnovije informacije!

Zamolio bih sve clanove koji nemaju sta pametno da napisu, da jednostavno obidju ovu temu i da komentar zadrzu za sebe (inace sledi brisanje poruka)! I mesanje politike sa sportom je strogo zabranjeno Exclamation


*** Klubovi Hrvastke Nogometaške Lige *** 2005/2006:

HNK Cibalia Vinkovci

Ovde je zvanicni sajt.

Dinamo Zagreb

Ovde je zvanicni sajt.

Hajduk Split

Ovde je zvanicni sajt.

NK Inter Zaprešić

Ovde je zvanicni sajt.

NK Kamen Ingrad

Ovde je zvanicni sajt.

NK Međimurje

Ovde je zvanicni sajt.

NK Osijek

Nema zvanicni sajt.

NK Pula Staro Češko

Ovde je zvanicni sajt

NK Rijeka

Ovde je zvanicni sajt.

NK Slaven Belupo Koprivnica

Ovde je zvanicni sajt.

Varteks Varaždin

Ovde je zvanicni sajt.

NK Zagreb

Ovde je zvanicni sajt.


 
brynh
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 142
Mesto: Pozega & Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 19, 2005 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijeka ce biti prvak, nadam se! Smile
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hajduk ce da bude prvak. Ja navijam za Hajduk i torcidasica sam oduvijek (mislim, u Splitu sta drugo i da budem)... Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 20, 2005 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nažalost,iako sam jako veliki fan i ljubitelj Hajduka i Torcide,moram reći da ove godine bez ikakve konkurencije Dinamo osvaja prvenstvo..
uigrani su,dosta jaki..i nemaju pravu konkurenciju..rijeka druga,a za treće će se boriti ostatak..
najviše šansi da udje u Ligu za prvaka su osim ziheraša(rijeka i dinamo)-varteks,osijek,cibalia,kamen ingrad i zagreb...iako ni medjimurje nije za baciti..
ostali nek se časno bore za opstanak..
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 21, 2005 2:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tekuca sezona je bas obrnuto onoga sto se prosle godine desilo. Tad je Hajduk vladao a Dinamo pao u veliku krizu i depresiju a sad su Zagrepcani na 1. mestu a Torcida tek na sredini tablice.

Ja ne pratim sezonu bas toliko, jer nisam u mogucnosti, ali uvek pratim najnovije vesti, rezultate i znam da je Hajduk imao dosta problema posle promene trenera, jer neki igraci i nemaju dovoljno disciplinu da bi zablistali u punom sjaju! Wink

U mom drustvu skoro svako navija za Dinamo tako da sam se ja uvek vise drzao Hajduka, posto je i Zoran (drug iz Koprivnice) navijao za Hajduk! A posto i moja BabyGirlka voli Torcidu, moja simpatija pripada njima! Wink

Mada sam bio u Daimler-Stadionu kad je VfB Stuttgart tada pobedio 2:1 protiv Dinamo. Atmosfera je bila sjajna iako sam mozda jedini srbin medju toliko hrvata bio! 8)


Evo i moja ulaznica od tada:
 
dicmo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Nov 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 23, 2005 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nitko kao hajduk iz splita 8) ali su očajni ove godine protiv pule 500 ljudi na stadionu a o onim sramotama prije i da ne govorim no valjda će bit bolje kad ode sadašnja struktura
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 28, 2005 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao što vidite..moja predvidjanja se i polagano ostvaruju..Hajduk mi polagano toni prema dnu..
još je slijedeći tjedan veliki i jedini derbi s dinamo na poljudu...iako ZNAM da će hajduk tu ivući tri boda,što zbog naboja što zbog nekih drugih stvari Wink ...bojim se da imaju
podosta težak raspored za nastavak prvenstva...morat će se dobro potruditi..
 
kara1810
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 67
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 05, 2005 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pljačka,pljačka,pljačka...
to je nevjerovatno...ovi suci u hrvatskoj ne da su potkupljeni nego ono...
ovaj vikend je bilo 3 sudaca koji su takve za*ebe imali da je to za ne povjerovati..
osijek-medjimurje-priznat neregularan gol medjimurja,poništen čisti gol osijek,1000 sitnih gluposti...
kamen ingrad-pula-13 prekršaja na štetu puljana koja su jako sumnjiva,dodijeljen banalan crveni karton...
zagreb-cibalia-poništen čisti gol cibaliji,ne dodijeljen niti jedan žuti karton zagrebovim igračima iako su rukama,nogama,čim god su stigli zaustavili 5 čistih kontri cibalije,prekršaj koji nije postojao,i ako je postojao trebao je biti dosudjen cibaliji,dosudjen zagrebu iz kojeg su postigli pobjednički pogodak..

i onda naši žele u europu a jedino kak znaju pobjedjivat je putem namještanja..sramota!!!
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dinamo 100% osvaja ligu!!!
nadam se da ce Cibalija uci u ligu za prvaka,a hajduk kao proslogodisnji dinamo dozivjeti debakl u ligi za ostanak!!!
CIBALIJO!!!
 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 16, 2005 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam navijac Rijeke! Voleo bih da postanu prvaci HNL, i da im se vrati titula koja im je brutalno oduzeta pre nekoliko godina! Isterajmo mafiju iz fudbala!!!
 
big_andy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 4
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dinamovac sam cijelog života i ove sezone Dinamo razvaljuje svakog.
!00% je sezona naša. Dobit ćemo i uSplitu!! Very Happy Mr. Green
 
PanjeviMC
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 752

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a pogodio si...dobili su i u Splitu...
sad je naslov 150% u zagrebu...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Prva HNL Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon