www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zvezda u Uleb Cupu
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 2:45 pm    Naslov poruke: Zvezda u Uleb Cupu Na vrh strane Na dno strane

Zelim da cujem vase komentare povodom zvezdine poslednje pobede u pioniru!
Pa da vidimo dokle ce mo stici!


 
SasaJankovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Dec 2005
Poruke: 9
Mesto: Petrovac na Mlavi

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 03, 2005 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda je fenomenalnom pobedom protiv Rome pokazala da ima tim sa dovoljno kvaliteta da napravi sebi vaznu poziciju u ULEB kupu ove godina
Znaci prognoziram sam vrh

_________________
Jagode su Jagode
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Debakl Zvezde u Izraelu

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su ubedljiv poraz u petom kolu grupe D ULEB kupa. Zvezda je u Jerusalimu izgubila od Hapoela rezultatom 103:77 (25:16, 26:26, 31:18, 21:17), i sada ima tri pobede i dva poraza.

Izraelski tim dominirao je tokom celog meča i posle početnih 5:0 za Zvezdu konstantno bio u vođstvu.

Hapoel je na dvadesetak razlike stigao već na početku druge četvrtine, zahvaljujući dobrom šutu sa distance, slaboj odbrani beogradske ekipe, i velikom broju Zvezdinih izgubljenih lopti.

Nešto kvalitetnija igra na kraju poluvremena i u prvim minutima nastavka dovela je Zvezdu naztad u jednocifreni minus, ali kada je izgledalo da bi beogradski tim mogao da uhvati priključak Izraelci su jednostavno prebacili u veću brzinu i odmakli na tridesetak poena prednosti.

U finišu meča Zvezdin tim je u nekim trenucima izgledao krajnje komično (posebno kod autokoša dva igrača bez ijednog protivnika u blizini). Prvi put u sezoni Zvezda je spojila dva poraza, a u sledećem kolu ULEB kupa sledi još jedno veliko iskušenje, jer u pioniru gostuje moskovski Dinamo.

Cela prva petorka izraelskog tima odigrala je izvanredno – Dženkins 21 poen, 6 skokova,

Ostin 18 poena, 8 skokova, Mejson 18 poena, Tapiro 17 poena, 9 asistencija, Kožikaro 16 poena, 7 skokova.

Zvezda slabija u svim parametrima osim slobodnih bacanja, dramatično u kategorijama ukradene (2:12) i izgubljene lopte (14:3). Milan Gurović daleko najkorisniji – 16 poena (4/9 za 3), 6 skokova. O’Benon je dodao 15, Henderson 10, Jeretin samo 5, ali uz 7 asistencija.

"Ovo je naša najlošija utakmica u sezoni i treba da se stidimo. Igrali smo u kontreritmu i bili u zaostatku tokom celog meča", rekao je posle meča trener Zvezde Dragan Šakota. Šakota je pohvalio igru domaćina.

"Nisam iznenađen igrom Hapoela. Izraelci su dokazali zašto su favoriti za osvajanje celog ULEB kupa, zajedno sa moskovskim Dinamom. Naš cilj u ovoj sezoni je druga faza i mislim da je to naš realni domet u prvoj sezoni".

Trener ekipe iz Jerusalima Erez Edelštajn bio je izuzetno zadovoljan.

"Ovo je bio sjajan nastup naše ekipe. Zvezda je jedan od najboljih timova u ULEB kupu, vi verovatno niste svesni koliko su kvalitetni. Ove sezone još nisu izgubili sa više od 5-6 poena razlike i niko ih nije nadigrao. Gurović je igrač svetske klase i to je dokazao i ovde".

_________________
I C E M A N
 
Zaca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 44
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 07, 2005 1:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Klasican srpski mentalitet,pobede jednu veliku utakmicu,i onda se opuste i dozive onakav debakl od sinoc.

_________________
Zaca Pandur
 
potrebna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Sep 2005
Poruke: 86
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos jednog zvezdinog poraza!!! Iskreno izgubili smo od jacih!
Dosta promasenih slobodnih bacanja nas je kostalo poraza!
Kako prokomentarisati koskanje izmedju Gurovica i Dude?
 
vedrancar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 66
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda odlicno igra u Uleb kupu samo da tako nastavi do kraja pa da dogura jedno do polufinala

_________________
RADIKALNO BOLJE
 
RedStarGirl
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 307

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda odlično "gura" u ULEB CUP-u!

Žao mi je samo poraza od Dinama jer smo im očigledno mi ove sezone bili jedini protivnik na nivou. Drago mi je da se ne brukamo kao komšije, a igramo u najjačoj grupi.

Dobro je to što ćemo u timove iz grupe sresti eventualno u polufinalu, jer je takav sistem žrebanja za drugi krug.

Po meni, u poslednje tri utakmice u grupi, Zvezda će imati minimum 2 pobede (Frankfurt i Lotomatika) a poslednje kolo (Hapoel) iako igramo kući biće najteže.
 
Aca 85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Dec 2005
Poruke: 72
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 30, 2005 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlicno su poceli ako nastave da igraju kao protiv Rome,imace velike sanse da sledece godine igraju Evroligu.

_________________
Volim rodnu grudu jer takav je red,nikad ne zaboravi ko ti je bio DJED . Lepo nam je reko Sveti Sava : Samo Sloga Srbina Spasava .
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 04, 2006 8:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

UK: Zvezda deklasirala Skajlajnerse

Beta


Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su savladali ekipu Skajlajnersa iz Frankfurta rezultatom 90:57 u okviru osmog kola ULEB kupa i za siguran plasman u osminu finala neophodna im je još jedna pobeda iz preostala dva meča, u Rimu protiv Lotomatike ili kod kuće protiv Hapoela.

Nemci su u svih osam utakmica u grupi D poraženi, a u Beogradu su doživeli najteži poraz u sezoni. Najefikasniji na meču bio je Amerikanac Leri O'Benon sa 22 poena, a asistirali su mu Milan Gurović sa 16 i Milko Bjelica sa 13 poena. Najefikasniji u gostujućem timu bili su Derel Meklinton sa 14 i Kavosi Frenklin sa 12 poena.

Trener Zvezde Dragan Šakota ocenio je posle meča da je njegova ekipa zasluženo pobedila i dodao da se u svlačionici izvinio svojim igračima zbog isključenja u trećoj četvrtini.

"Takvo ponašanje nije obično moja crta, ali pokušao sam da zaštitim igrače od čoveka koji je opasan za košarku. To govorim i na osnovu ranijeg iskustva sa njim. Tri nesportske, koje to nisu, za ovu utakmicu je zaita previše", naveo je Šakota.

Šef stručnog štaba gostiju Ivan Sunara poželeo je posle meča da njegova ekipa u nastavku sezone zaigra barem približno dobro kao što je večeras igrala Crevena zvezda.

"Zvezda je večeras igrala jako dobro, iskoristila naše probleme i imala strpljenja u napadu, pa je relativno lagano dobila utakmicu", rekao je Sunara.

U sledećem kolu Crvena zvezda igra sa rimskom Lotomatikom, koja je u 8. kolu bila bolja od Hapoel Migdala u Izraelu 95:84.

_________________
I C E M A N
 
Proja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 112
Mesto: Karaburma

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 06, 2006 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro igraju momci,ako nastave ovako daleko ce dogurati,ja se nadam do finala

_________________
Ja sam demokrata i mislim da sam najpametniji na svetu zato sto sam student,mrzim Acu i Nesu,zato sto se plasim njih !!!!
 
andrija985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 31 Okt 2005
Poruke: 18
Mesto: Va

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda ima sjajan tim, trenera procice dobro sledece godine igramo Evro Ligu, a pravo je cud i pravi pogodak Lery O'Bannon samo mu treba dati vise lopti, Gurovic pravi vodja, Raicevic strasan igrac, Vlada Dragojlovic takodje dobar i standardan.
 
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 19, 2006 3:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican tim...mada ova poslednja utakmica im nije bila bas blistava...i to na domacem terenu....hm

_________________


Love don't let me go
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Zvezda u Uleb Cupu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon