www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bojana Lekic ili Olivera Kovacevic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
lazaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jan 2006
Poruke: 29

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 01, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Bojana Lekic ili Olivera Kovacevic Na vrh strane Na dno strane

Sta vi mislite koja je od njih dve bolja novinarka. Ja svoj glas dajem Oliveri

 
propast
Seven of Nine
Seven of Nine





Datum registracije: 27 Avg 2005
Poruke: 7004
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 04, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojana Lekić je po mom mišljenju najbolji tv novinar kod nas. Volim što je uvek odlično informisana o svojim gostima i što njene emisije su u skladu sa situacijom tj veoma ozbiljne, a ne bljutavi splet "političko-duhovita-muzička" emisija.
Olivera mi je čista komercijala.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se mnogo vise svidja Olja Kovacevic. Na interesantan i neustogljen nacin se bavi aktuelnim temama.

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 05, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Olivera Kovacevic vrlo profesionalna,prirodna bez omalovazavanja gostiju koji ucestvuju u Klopci.
Bojana Lekic profesionalana,ali izrazito prepotentna osoba i uvijek najpametnija.
Zato moj glas ide za Olju.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
teodoramala
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 28 Avg 2005
Poruke: 2833

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 10, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno Olivere Kovacevic...ta zena me odusevljava,mada moram priznati da joj je konkurencija jaka....
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cenim i jednu i drugu,njih dve su mi ujedno i najbolje novinarke u nasoj zemlji...
Mozda malu prednost ipak dajem Olji zbog izgleda

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
sn4ke
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 20
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 30, 2006 12:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obe su dobre voditeljke! 8)

Lekicevu drmaju afere i manipulacije sa strane, dok se Olivera dobro drzi i ima odlicnu talk-show emisiju Klopka.

Ma zene su zakon! Wink

_________________
Homer is staring at Carmen Electra`s chest.

Carmen> Homer, my face is up here!!!
Homer > I`ve made my choice,dear!
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 04, 2006 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Veliku prednost dajem Oliveri KOvacevic... Mr. Green

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Lilly2eternity
*Lilly the Killy*
*Lilly the Killy*



Godine: 39

Datum registracije: 24 Sep 2005
Poruke: 3266
Mesto: The Kingdom of Far Far Away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 11, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Olivera kupi moje glasove, ne znam zašto...možda jer mi ima neki zanimljiv i prijatan glas i nasmejan izraz lica, za razliku od uvek ozbiljne Lekićeve... Rolling Eyes

_________________
Ja mogu da ti pokvarim dan, k'o crna zemlja teška sam
ali umem da te volim k'o nijedna...

Uvek sam htela divlje, a terala pitome
zbog toga i srce moje se ne daje nikome
samo se tuge broje za pogrešne izbore
i šta mi drugo ostaje nego da ti verujem
dobro moje...
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 14, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obe su odlicne voditeljke,ali mozda je ipak malo bolja Olja,Bojana Lekic je preozbiljna!!!

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
huntelaar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Apr 2006
Poruke: 51

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 16, 2006 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lekiceva je u svakom pogledu bolja.uzasno me nervira oliverin glas kad pocne da vice i jako se nerviram kada ne ume da smiri gosti koji pricaju svi uglas kao iz topa!!!!!!

_________________
una grande amore per sempre....
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 15, 2006 10:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Generalno ne volim zene koje vode politicke tolk Show-e.Deluju mi cold beach-asto...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Bojana Lekic ili Olivera Kovacevic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon