www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Carli i fabrika cokolade
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 4:53 pm    Naslov poruke: Carli i fabrika cokolade Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o filmu Fabrika Cokolada?

 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pretpostavljam da mislis na film Carli i fabrika cokolade sa Dzonijem Depom. Nisam ga jos gledala, ali planiram. Film je izuzetno dobro ocenjen. Cim ga odgledam, prenecu ti svoje utiske Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 13, 2005 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,na to sam mislila... hvala... Smile
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 16, 2005 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lep decji filmic, lepo uraqdjen, ali nije "moj fazon"...

_________________
SlatkaMala
 
colabora
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 29 Dec 2004
Poruke: 2228
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 7:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je film stvarno super! Prakticno je decji, ali meni je skroz odgovarao. Pogledaj ga (ako vec nisi), neces se pokajati! I, da... Johnny Depp je sjajan! Smile
 
Nina Michelangelo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 29

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 2:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odcekalasam vise od filma, zatosto je se toliko pricalo o tome i zatosto je Johnny Depp mnogo dobar glumac. Nije lose, ali suvise mi je bio KAO "romantican", i kao, "svi moramo da budemo dobri", ah, i meni je Chocolat velika Reklama za NESTLE Wink ... ah... i kao Liliana reci
Citat:
Lep decji filmic, lepo uraqdjen, ali nije "moj fazon"...
.

Razz - by the way, great Johnny Depp - Razz
 
Alexxc5
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 128
Mesto: Sabac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je stvarno extra!!Posebno su dobri oni mali ljudi!!EXtra je film!!

_________________
Alexandar
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ovaj film Tima Bartona mi je GENIJALAN.Covek prosto zna da napravi neku specificnu atmosferu u filmu. Film je potpuno bajkovim, radnja je odlicna i naravno Johnny Deep je ulogu odglumio kao sto niko drugi ne bi umeo.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nesto i nisam odusevljena...mnogo sam vise ocekivala i kad sam zavrsila gledanje bas sam bila razocarana...na vizuelnom planu se nije stedelo, ali, sto se mene tice, na svemu ostalom jeste...moja preporuka: jednom pogledati i nikad vise

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Celtus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je vise za decu, a uloga je savrsena za Dzoni Depa
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 37

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 9:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cokolada i Dzoni Dep mmmmmmmmmmmmmm Razz

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
damjanka87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Jul 2006
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 1:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je super, knjiga Roalda Dala jos bolja... moja preporuka svima
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Carli i fabrika cokolade Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon