www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Strana muzika! Sta vi mislite?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~
::  

slusate li stranu muziku?
da
60%
 60%  [ 64 ]
ne
0%
 0%  [ 1 ]
poveremeno
14%
 14%  [ 15 ]
stalno
21%
 21%  [ 23 ]
nikada
2%
 2%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 106

Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 30, 2006 6:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, slusam od svega po malo. trenutno na kompu imam nesto od coldplay, michael bubble, jann arden, sarah mclachlan...ne volim hip hop i rap muziku.


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
vmudrinic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Sep 2006
Poruke: 165

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 31, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strana muzika... samo odabrano.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 9:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Brate, strana je naj naj...

Ne znam ko me je pitao, i izvinjavam se zbog toga - da. Strana mjuza se u ovom slucaju odnosi na muziku van granica ex Jugoslavije.

Ali ne slusam sve. Slusam psy, techno, trance, haus i sl. Naravno, slusam metal, stari rock.
Ne volim popice i hip - hop & rap zato sto je, nazalost i u vecini slucajeva, sve komercijala.
Domacu uopste ne slusam. Samo punk, ali u retkim prilikama.
Na ovom sjtu sam redovan gost zato sto mi je extra bez obzira na vrstu mjuze koju slusam.... Very Happy
P.S. Ponovo se izvinjavam: jedan lik je napisao da su mu Guns'n'Roses extra grupa i da su najverovatnije naj grupa svih vremena... Brate, u pravu si! Stvarno su extra! ( izvini sto ti ne znam nick Very Happy )

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
mimy616
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 80

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jasno. strana je dobra

Evanescence - Call me when you're sober

Don't cry to me.
If you loved me, you would be here with me.
You want me, come find me.
Make up your mind.

Should've let you fall,
Lose it all,
So maybe you can remember yourself.
Can't keep believing,
We're only deceiving ourselves,
And I'm sick of the lies,
And you're too late.

Don't cry to me.
If you loved me, you would be here with me.
You want me, come find me.
Make up your mind.


Couldn't take the blame,
Sick with shame.
Must be exhausting to lose your own game.
Selfishly hated,
No wonder you're jaded,
You can't play the victim this time.
And you're too late.

So, don't cry to me.
If you loved me, you would be here with me.
You love me, come find me.
Make up your mind.

You never call me when you're sober,
You only want it cause it's over - it's over.

How could I have burned paradise.
How could I, you were never mine?

So, don't cry to me.
If you loved me, you would be here with me.
Don't lie to me, just get your things.
I've made up your mind.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo strano i slušam, nikad u životu nisam uključio srpsku pesmu i slušao do kraja. Laughing

_________________

 
Soomi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 111

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto da ne?vise slusam stranu muziku ne go domacu!
 
RODJAZMAJ
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 23

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mettalica unforgiven
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad! slusam samo Grcku Muziku ova Americka je do dna!
 
milann89
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 19 Mar 2007
Poruke: 106
Mesto: Zajechar over the Rainbow!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

98% muzike koju slusam je strana. Ove nove domace nikako. Uglavnom sam orijentisan na Mtv ali obozavam neke starije stvari. Pod stranim stvarima ne podrazumevam Eminema i Britney, 50 Centa... Volim Evanescence, Killerse, Muse, Nelly F, Justin T, Beyonce, Gwen Stefani, Black Eyed Peas, Avril Lavigne, PussyCat Dolls, Robbie Williams, Linkin PArk... Poduzi je spisak!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 28, 2007 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obozavam stranu muziku i slusam je all the time. Ima mnogo lyrics koje bih mogla da postujem, ali ajde ovu(trenutno gledam spot na mtv).

_________________
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusam, zasto da ne? Ja uglavnom slusam svaku vrstu muzika. Mislim, ako mi se tekst pjesme svidi, niej vazno jel to sad neka pop verzija, rock verzija, hip - hop verzija ili sto ja znam.
Dobro, narodnjake slusam najvise, to je bez daljnjeg hehe, ali glupo mi je sad ko debil dubiti samo na jednoj stvari, mislim, to brzo dosadi...
Tako da jako, jako volim slusat Christinu Aguileru, Pussycat Dolls, Nelly Furtado, Shakiru, Beyonce, Rihannu, fergie, Bleck Eyed Peas, neke pjesme od Metallice su mi isto dobre, alii rap, kao na primjer Ghetto gospel itd...
Kao sto vidite... Buckuris Very Happy Svasta nesto Very Happy
 
palmal
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Feb 2007
Poruke: 34

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim stranu muziku i uglavnom volim poslušat reggaeton i rnb, uleti i rock al rijetko
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~ -> Strana muzika! Sta vi mislite? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  sledeća
Strana 10 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon