www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najljepse zivotno doba?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
nemanja446
unique and unrepeatable
unique and unrepeatable



Godine: 32

Datum registracije: 19 Apr 2009
Poruke: 2143
Mesto: Trebinje, Republika Srpska

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 05, 2009 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doba srednje škole, sigurno.


_________________
There isn't anything which is totally wrong. Even a stopped clock shows wright time twice a day.
 
bLackLady
►∞ bLack eviL witch ∞◄
<b>►∞ bLack eviL witch ∞◄</b>



Godine: 44

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 13735
Mesto: Daleko od svih, u carstvu tame...

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 05, 2009 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovala sam u izjavu "Od kolevke pa do groba, najlepše je đačko doba"... međutim, stvari su se vremenom izmenile.
Jeste to vreme nosilo svoje prednosti poput bezbrižnosti, spokojnosti, radosti, simpatija, i svega onog što krasi taj period... ali...

Shvatila sam da je svako doba lepo za sebe i na neki svoj način... da me neke druge stvari, koje sam tek sada spoznala čine možda i sretnijom nego što sam tada bila. Odgovornost jeste veće, ali neke stvari, bez iskustva i zrelosti, čovek ne može da iskusi na pravi način, a samim tim ni da uživa u njihovoj lepoti.

Dakle, za sada, tj. sada, najlepše mi je doba koje upravo proživljavam Wink

_________________
Ko voli, nek izvoli... ali ne garantujem za vašu bezbednost...
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 07, 2009 7:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dvoumih se između đačkog i ovog sada.
Ne znan, nekako mi je podjednako bilo dobro u doba kad san išla u školu i evo sad kad studiram.
No ipak, fale mi one sitnice iz škole. Prepucavanje s profesorima, trema pred zadaće, i naravno druženje s razredom .. Neutral
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 11, 2009 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najljepse zivotno doba upravo prozivljavam, i nadam se da ce ostati tako... Sad napokon imam sve sto trebam za srecu..

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
draganafan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 26 Avg 2009
Poruke: 392

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 30, 2009 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Djetinjstvo,dok sam išla u školu,to mi je bilo najbolje i najljepše životno doba.Mada se ni sad ne žalim,ali eto Mr. Green

_________________
Još te volim još nisam ničija,još je u meni ljubav ko eksplozija...
 
Mrs Bella
jagode sa šlagom.
jagode sa šlagom.





Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 1906
Mesto: Djevojacki san :*

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

draganafan je napisao/la sledeće:
Djetinjstvo,dok sam išla u školu,to mi je bilo najbolje i najljepše životno doba.Mada se ni sad ne žalim,ali eto Mr. Green


Ovo vrijedi i za mene Wink

Kao djete se nije imalo nikakvih obaveza, malo problema, a jos manje zbrke Smile
Sve je licilo tako jednostavno, tako dobro i lahko..
No, vec kada postanes malo stariji vidis sta ti zivot sve moze donjeti Rolling Eyes

_________________
Gdje god me put odvede, ja uvijek ostajem tvoja..
Uvijek sam tu za tebe, ako me zelis, jedina ljubavi moja...
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 13, 2009 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo sada

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 14, 2009 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razdoblje od 5 razreda osnovne do 4 godine srednje djacko doba Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 30, 2009 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srednja skola, pocetak izlazaka, mlada si, lepa si, zgodna si i mislis da je citav svet tvoj a tada i jeste

_________________
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 01, 2009 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

andrejica je napisao/la sledeće:
srednja skola, pocetak izlazaka, mlada si, lepa si, zgodna si i mislis da je citav svet tvoj a tada i jeste
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 02, 2009 1:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaki vakat ima svoju posebnu neku draz... Za mene je do skoro bilo najljepse vrijeme ono kad sam zavrsavao srednju skolu, no od skora mi je najljepse ono vrijeme od priprema svadbe pa nadalje Smile)
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 07, 2010 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je moje najlepse zivotno doba...sve mi je ok Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Najljepse zivotno doba? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 19, 20, 21  sledeća
Strana 20 od 21

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon